کسب و کار

فروش تویوتا RAV4 از مرز 10 میلیون دستگاه گذشت

اخبار جدید از شرکت تویوتا حاکی از آن است که فروش مدل های RAV4 این شرکت از مرز 10 میلیون دستگاه گذشته است.

17 خرداد 1399

در آزمایشگاه ووهان چه خبر بود؟

ایسنا نوشت: یک لابراتوار چینی که مرکز تئوری های توطئه در مورد درز احتمالی کروناویروس است با بودجه دولتی آمریکا روی خفاش هایی که به گفته دانشمندان منشاء اولیه شیوع کروناویروس بوده اند، کار می نموده است.

15 خرداد 1399

قیمت مسکن در تهران کاهش یافت؟

براساس جدیدترین گزارش دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی قیمت مسکن در تهران در فروردین ماه سال جاری با کاهش حدود 2 درصدی، به میانگین قیمتی هر متر مربع 15 میلیون و 545 هزار تومان رسید.

11 خرداد 1399

سانچس حاضر به کاهش حقوقش نیست

ستاره شیلیایی تیم فوتبال اینتر عزم خود را جزم نموده تا همچنان سوهان روح شیاطین سرخ باقی بماند.

10 خرداد 1399

فراوری روزانه 40 هزار لیتر مواد ضدعفونی در منطقه آزاد اروند

خبرنگاران/خوزستان معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد افرایند گفت: روزانه 40 هزار لیتر مواد ضدعفونی، شوینده و الکل در منطقه آزاد افرایند فراوری و به بازار عرضه می گردد و این فرایند فراوری تا خاتمه شیوع ویروس کرونا نیز ادامه خواهد داشت. ...

8 خرداد 1399

دشواری های سکون در فصل کوچ

کرونا زندگی همه اقشار جامعه از جمله عشایر را دچار تغییر و تحول کرده به گونه ای که در فصل کوچ بهاری،عشایر استان فارس ناچار به ماندن در مناطق قشلاقی و تعویق زمان کوچ هستند و این در حالی است که این موضوع مشکلاتی را نیز برای این قشر در پی دارد.

2 خرداد 1399

خبرنگاران بیش از 1400 نیروی پلیس نیویورک به کرونا مبتلا شده اند

تهران- خبرنگاران- پلیس نیویورک گفت که بیش از یکهزار و 400 نفر از کارمندان و افسران این اداره به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

1 خرداد 1399

یازده توصیه و راه چاره برای اینکه آدم پررو و گستاخی به نظر نرسیم

این پست برای پررو های ذاتی نیست، چون گستاخی و پررویی یا وقیح بودن به صورت ذاتی در آن ها نهادینه شده و اصلا خودشان خیلی وقت ها در جامعه دچار نزول اخلاقیات ما، از داشتن این صفت لذت می برند.

26 اردیبهشت 1399

دیداب هرسال، توسعه یک تکنولوژی جدید

استارتاپ دیداب؛ جایی که از ترکیب نوآوری با تکنولوژی های سخت افزاری محصولاتی خارق العاده شکل می گیرد.

23 اردیبهشت 1399

خبرنگاران همفکری و مدیریت هوشمندانه لازمه تحقق جهش فراوری است

تربت حیدریه- خبرنگاران- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با اشاره به نامگذاری سال 1399 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان سال جهش فراوری گفت: تحقق این شعار به دو بال احتیاج دارد که یکی همفکری بین جناح های سیاسی و دوم مدیریت هوشمندانه در شاکله...

23 اردیبهشت 1399

مسافر پایش را بیخ گلوی ما گذاشته است

مدیر یک آژانس گردشگری می گوید: سفره آژانس ها شش ماه خالی بود و منتظر سفرهای نوروزی بودیم تا درآمدی کسب کنیم. ویروس کرونا که شایع شد بخشنامه کردند پول مسافران انصرافی را کامل برگردانیم، مهلت و تنفس هم نداده اند، مسافر هم پایش را بیخ گلوی آژانس گذاشته که...

11 اردیبهشت 1399

غذاهایی با طعم بی نظیر که در سفر به ارمنستان نباید از دستشان داد

معرفی ریشه و فرهنگ، قدمت تاریخی و حتی آب و هوای منطقه به صورت یکجا معجزه ای است که تنها غذاهای محلی هر منطقه از پس آن برمی آیند. پس نقش غذا را نباید در جاذبه های گردشگری دست کم گرفت. همین جاذبه کلیدی و خوشمزه ما را بر آن داشت تا به سراغ غذاهای ارمنستان یکی...

8 اردیبهشت 1399

خبرنگاران طرح های عمرانی آذربایجان غربی با حفظ الزامات بهداشتی اجرایی می گردد

ارومیه- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، گفت: بر اساس مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا، فعالیت در طرح های عمرانی و توسعه ملی و استانی با حفظ الزامات بهداشتی بدون وقفه باید ادامه یابد.

7 اردیبهشت 1399

کسری بی سابقه تراز بازرگانی کانادا در سپتامبر

تهران - ایرنا - دولت کانادا روز آدینه خاطرنشان کرد، کسری تراز تجاری این کشور در ماه سپتامبر به رقم بی سابقه چهار میلیارد و 100 میلیون دلار کانادا (معادل سه میلیارد و 50 میلیون دلار آمریکا) رسیده است.

2 اردیبهشت 1399

تولیدات صنایع دستی در استان زنجان افزایش یافته است

محمود علی محمدی در مصاحبه با خبرنگاران افزود: بازارچه هنرهای دستی و صنایع دستی در 15 اسفندماه امسال در استان زنجان به بهره برداری می رسد.

31 فروردین 1399

لاکچری گردی در جزیره مرجانی پاتایا تایلند

پاتایا ، شهر ساحلی کوچک در تایلند است که مقصد گردشگری پر اولویت در این کشور پر توریست محسوب می گردد. پوکت و پاتایا ، همچون دوبی و آنتالیا، دو نقطه گردشگری مهم برای ایرانی ها بوده و در اولویت های گردشگری آنان در جنوب شرق آسیا در 12 ماه سال واقع شده است. پاتایا...

23 فروردین 1399

فارس من ، مشاوره بخشی که در انتخاب گرایش تحصیلی دانشجویان کم رنگ است

نقش رسانه و مشاوره در یاری به دانشجویان در انتخاب گرایش تحصیلی نکات مهمی هستند که نمایندگان مجلس و کارشناسان برای حل این مشکل به آنها اشاره کردند.

12 فروردین 1399

نگاهی به عملکرد پیروز ترین اقتصاد نفتی خاورمیانه

هنگامی که از اقتصادهای وابسته به نفت صحبت می گردد، اغلب کشورهای خاورمیانه که کاملا به درآمد صادرات نفت وابسته هستند، به ذهن می آیند؛ اما در میان آنها یک کشور وجود دارد که میخواهد روزی صادرات آخرین بشکه نفت خود را جشن بگیرد.

13 اسفند 1398

برندگان جوایز انجمن بازیگران آمریکا معرفی شدند

بیست و ششمین مراسم سالانه جوایز انجمن بازیگران آمریکا یک شنبه شب برگزار گردید.

12 اسفند 1398

نگاهی به تغییرات صنعت خودرو طی یک دهه گذشته

دهه دوم قرن بیست و یکم میلادی در حال سرانجام است و حال قصد داریم نگاهی گذرا به اتفاقات یک دهه گذشته صنعت خودرو دنیا داشته باشیم. در فاصله سال های 2010 تا 2020 اتفاقات مهمی در حوزه خودروسازی رخ داد. رسوایی دیزل گیت موجب تحقیقات گسترده بر روی خودروهای دیزلی...

7 اسفند 1398
تعداد: (84)