ساعت 20؛ خاتمه فعالیت صنوف گروه یک

به گزارش تور یونان ارزان، رئیس اتاق اصناف تهران گفت: با توجه به اعمال محدودیت های جدید مقابله با کرونا از اول آذرماه، تنها 30 درصد از اصناف اجازه فعالیت و 70 درصد آنها تا دو هفته تعطیل هستند.

ساعت 20؛ خاتمه فعالیت صنوف گروه یک

به گزارش خبرنگاران به نقل از اتاق اصناف تهران، قاسم نوده فراهانی با اشاره به شروع محدودیت های جدید مقابله به کرونا از امروز گفت: محدودیت ها شامل گروه شغلی یک نظیر نانوایی ها، سوپرمارکت ها، خواربارفروشی ها، تعمیرگاه ها و لوازم یدکی فروش ها (خانگی و خودرو)، فروشگاههای زنجیره ای، مراکز بهداشتی و درمانی، داروخانه ها وچاپخانه ها نمی گردد.

وی اضافه نمود: فعالیت گروه شغلی یک نباید هیچ تداخلی با گروه های دو، سه و چهارداشته باشد یعنی هر واحد صنفی مطابق با رسته شغلی در پروانه کسب باید کالا عرضه کند و فروشگاه های زنجیره ای هم نمی توانند پوشاک یا ظروف به متقاضیان عرضه کند.

نوده فراهانی توضیح داد: تمام واحدهای صنفی گروه یک نیز باید راس ساعت 20 تعطیل گردد چراکه محدودیت رفت و آمد در خیابان از ساعت 21 به بعد ممنوع است و اصناف شامل این ممنوعیت می گردند.

وی با بیان اینکه تمام بازرسان اتاق اصناف، بهداشت، سازمان حمایت از مصرف نمایندگان و تولیدنمایندگان، سازمان صمت استان تهران و پلیس نظارت بر اماکن عمومی بر نحوه فعالیت اصناف نظارت دارند، اعلام کرد: فعالان اصناف متخلف که دستورالعمل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا را رعایت ننمایند، بار اول تذکر و بار دوم اخطار دریافت می نمایند و در صورت تکرار، صنف آنها پلمب می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1401

به "ساعت 20؛ خاتمه فعالیت صنوف گروه یک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت 20؛ خاتمه فعالیت صنوف گروه یک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید