تور مالزی ارزان: صباح الخالد الصباح کابینه نو کویت را تشکیل داد

به گزارش تور یونان ارزان، صباح الخالد الصباح، نخست وزیر سابق کویت بعد از دو ماه از معین دوباره خود به عنوان نخست وزیر، کابینه 15 نفره خود را تقدیم ولی عهد کرد.

تور مالزی ارزان: صباح الخالد الصباح کابینه نو کویت را تشکیل داد

با تور مالزی ارزان از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید. با ما به کوالالامپور ، پنانگ و لنکاوی سفر کنید و از سفری دل انگیز لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، صباح الخالد الحمد الصباح نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه، اسامی وزرای کابینه را به مشعل الأحمد الجابر الصباح، ولیعهد کویت، تقدیم کرد.

خبرگزاری رسمی کویت (کونا) امروز سه شنبه گزارش داد که کابینه تازه شامل 15 وزیر دارد. نخست وزیر مکلف است کابینه را به مجلس امت (مجلس) معرفی نموده و از آن رأی اعتماد بگیرد.

دوم آذر ماه بود که ولی عهد کویت از نخست وزیر مستعفی خواست بار دیگر کابینه را تشکیل دهد. او بعد از دو ماه کابینه خود را به ولی ارائه کرد.

دولت کویت به نخست وزیری صباح الخالد هفدهم آبان ماه رسما استعفای خود را تقدیم امیر این کشور کرد و منحل شد. هفته پیش امیر کویت با این استعفا موافقت کرد. این سومین بار است که نخست وزیر از سمت خود کناره گیری می نماید.

همزمان با قبول استعفای دولت، امیر کویت اختیارات خود را به ولیعهد خود تفویض کرد و معرفی مجدد صباح الخالد برای تشکیل کابینه این بار بنا به دستور ولیعهد اجرا شده است.

ولیعهد کویت، صباح الخالد را مجدد مأمور تشکیل کابینه کرد

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1401 بروزرسانی: 20 خرداد 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2131

به "تور مالزی ارزان: صباح الخالد الصباح کابینه نو کویت را تشکیل داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور مالزی ارزان: صباح الخالد الصباح کابینه نو کویت را تشکیل داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید