تور قطر: علاقه مندی قطری ها به بندر بوشهر ایران

به گزارش تور یونان ارزان، تهران (پانا) - اتخاذ راه حل مناسب برای ارتباط مستمر بین بندر الرویس و بوشهر و تسهیل صادرات به قطر در دستور کار رئیس بندر الرویس قطر و اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر نهاده شد.

تور قطر: علاقه مندی قطری ها به بندر بوشهر ایران

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، خالد عبدالله محمد الجبر النعیمی رئیس بندر الرویس قطر در بازدید از بندر بوشهر و نشست با مدیرکل و معاونین اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: ضرورت دارد همکاری بین بندر الرویس و بوشهر افزایش پیدا کند بر این اساس از بخش خصوصی دو کشور می خواهیم که فعالیت خود را توسعه دهند.

وی اظهار داشت: برای آنکه سطح همکاری ها افزایش پیدا کند، بایستی مسائل احصاء و راهکارهای مناسب جهت ارتباط مستمر اتخاذ گردد.

سیاوش ارجمندزاده مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر نیز در این نشست گفت: بندر بوشهر یکی از بنادر تاریخی و با قدمت ایران است که از دیرباز به امر تجارت و بازرگانی مشغول بوده و در تمامی ادوار رابطه و تعامل خوبی با کشورهای همسایه داشته است.

وی اضافه نمود: بندر بوشهر ظرفیت بسیار خوبی دارد و در این راستا آماده تسهیل سازی صادرات به قطر هستیم.

لازم به ذکر است هیئت قطری متشکل از رئیس بندر الرویس قطر، مدیر بخش دریایی گمرک و رئیس بخش گمرکی و بازرسی بندر حمد از توانمندی ها و تأسیسات بندر بوشهر و بندر دیر به عنوان نزدیک ترین بندر به قطر و انتخاب آن به منظور کریدور شمال-جنوب در جهت انتقال کالاهایی ترانزیتی از کشورهای دیگر، بازدید کردند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1968

به "تور قطر: علاقه مندی قطری ها به بندر بوشهر ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور قطر: علاقه مندی قطری ها به بندر بوشهر ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید