اخبار اقتصادی

خرید زمان با استفاده از مدیریت استراتژیک

هیچ چیزی قدرت شما را بیشتر از متمرکز کردن ذهنتان روی دسته مشخصی از هدف ها حفظ نمی کند.

28 اردیبهشت 1400

اراضی20 هزار واحد مسکن ملی مورد تعهد انجمن انبوه سازان در تهران تامین شد

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه اراضی 20 هزار واحد مسکن ملی موردتعهد انجمن انبوه سازان استان تهران تامین شده است از برطرف مسائل تاخیر در بعضی پروژه های متوقف شده اطلاع داد.

22 اردیبهشت 1400

مصوبه جدید ستاد کرونا درباره اجاره بها به زودی نهایی می شود

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن از اعتبار تمدید قرارداد های اجاره مطابق مصوبه پارسال ستاد کرونا تا تیر 1400 خبر داد.

21 اردیبهشت 1400

مالت برای احیای صنعت گردشگری به گردشگران اعانه می دهد

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، مالت برای احیای صنعت گردشگری به گردشگران اعانه می دهد.

20 اردیبهشت 1400

نانوایی ها در صدر اخطارهای کرونایی، شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور

روزگار مرگ های چندصدتایی کرونا دوباره از سر گرفته شده و هر روز هزاران خانواده را داغدار می نماید. در این میان اما، رعایت پروتکل های بهداشتی به فراموشی سپرده شده است...

19 اردیبهشت 1400

تفاوت های موج چهارم کرونا با موج های پیشین

یک اپیدمیولوژیست با اشاره به اینکه شیب موج چهارم به دلیل افزایش سرایت پذیری ویروس جهش یافته نسبت به موج های قبلی بیشتر است در عین حال دلایل ابتلای مجدد به کووید19 را تشریح کرد.

19 اردیبهشت 1400

افزایش 108 درصدی ارزش معاملات بورس کالا در سال گذشته

به گزارش خبرنگاران، مرور معاملات سال 99 بورس کالا نشان می دهد که جدای از ثبت رکوردهای جدید در حجم و ارزش معاملات به تفکیک محصولات مختلف، 8 رکورد اصلی در بازار فیزیکی به ثبت رسیده است؛ طی سال گذشته رکورد تاریخی حجم و ارزش معاملات بازار فیزیکی، حجم و ارزش...

18 اردیبهشت 1400

خبرنگاران کوشش برای مانع زدایی از فعالیت استخراج رمزارزها

تهران- خبرنگاران- سخنگوی صنعت برق گفت: صنعت برق در کوشش برای مانع زدایی و پشتیبانی از مراکز استخراج رمزارزها در کشور است.

17 اردیبهشت 1400

اعلام شرایط عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت

تهران (پانا) - سهامداران مشمول سهام عدالت نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) به آدرس www.sejam.ir اقدام نمایند.

12 اردیبهشت 1400

مالت به گردشگران اعانه می دهد!

مقام های مالت قصد دارند برای احیای صنعت گردشگری آسیب دیده این کشور به هر یک از گردشگرانی که مدت مشخصی را در این کشور سپری نمایند اعانه بدهند.

11 اردیبهشت 1400

نخستین ملاقات وزیر خارجه چین در تهران با علی لاریجانی

تهران (پانا) - وانگ ئی وزیر امور خارجه چین و علی لاریجانی مسوول پیگیری قرارداد 25 ساله ایران - چین در ملاقات مشترک درباره توسعه مناسبات دوجانبه به رایزنی پرداختند.

8 اردیبهشت 1400

نامه سناتورهای جمهوری خواه به بایدن در مخالفت با برجام

چهار سناتور جمهوری خواه در نامه ای به جو بایدن رئیس جمهور آمریکا بر لزوم تغییر رویکرد دولت در قبال ایران تأکید کردند. جیم اینهوف به همراه مارکو روبیو، پت تومی و تاد یانگ در این نامه با لغو تحریم های ایران مخالفت کردند.

7 اردیبهشت 1400

علت تاخیر در تامین واکسن کرونا در کشور، زمان بندی ایران برای واکسیناسیون عمومی

سخنگوی سازمان غذا و دارو درباره چرایی تاخیر در فرایند تامین و تزریق واکسن کرونا در کشور، زمان بندی ایران برای واکسیناسیون جمعیت، آخرین شرایط فراوری واکسنهای ایرانی، شرایط واکسیناسیون در کشور با تغییر دولت در ماه های آینده، شرایط واکسیناسیون مسوولان...

3 اردیبهشت 1400

رئیس شورای اروپا به طرابلس رفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از دویچه وله، شارل میشل رئیس شورای اروپا در سفر به طرابلس لیبی، خواهان خروج همه شبه نظامیان خارجی از این کشور تا اوایل ماه میلادی دسامبر شد.

2 اردیبهشت 1400

محمودزاده: مالکان نمی توانند مستاجران خود را جواب نمایند خبرنگاران

معاون وزیر راه و شهرسازی از الزام مالکان برای تمدید قرارداد های اجاره مسکن طی سال جاری بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا اطلاع داد.

2 اردیبهشت 1400

رزرو اقامتگاه در شهرهای توریستی تاریخی ایران

خبرگزاری خبرنگاران- می دانیم که یکی از جاذبه های گردشگری کشورمان ایران بناهای تاریخی آن است که در شهرهای زیبای اصفهان، شیراز، یزد و ... به چشم میخورد و هر ساله گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب می نماید. ایران علاوه بر طبیعت چهارفصل و زیبای خود دارای...

27 فروردین 1400

واگذاری سهام هپکو به سه بانک

به گزارش خبرنگاران، بر اساس اطلاعات درج شده کدال سازمان بورس سهام باقی مانده دولت در هپکو به بانک های ملت، صادرات و تجارات واگذار شد.

26 فروردین 1400

مقایسه تحصیل درکشورهای آلمان و گرجستان

تحصیل در آلمانرپرتاژ آگهی - کشور آلمان کشوری در مرکز اروپا است و بیشترین جمعیت را در اتحادیه اروپا دارد. دانشگاههای آلمان یکی از با ارزشترین میراثها در قرنهای گذشته هستند و پله های ترقی رشد علمی را در سطح دنیا به ارمغان می اورند .دانشجویانی که در آلمان...

25 فروردین 1400

قیمت اتریوم امروز 23 اسفند 99 قیمت اتریوم امروز 23 اسفند 99

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 209.64 میلیارد دلار، در رتبه 2 بازار قرار داشته و سهم 11.54 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت 1,822.45 دلار، با احتساب نرخ تتر 25,330...

24 فروردین 1400

آخرین شرایط مذاکرات اربیل - بغداد از زبان معاون نخست وزیر اقلیم کردستان عراق

معاون نخست وزیر اقلیم کردستان در سخنانی به تشریح آخرین شرایط مذاکرات نفت - بودجه این منطقه با دولت مرکزی عراق پرداخت.

20 فروردین 1400
تعداد: (443)