علم: ابهامات درباره آیین نامه جدید انتخاب دانشجوی نمونه پاسخ داده شد

به گزارش تور یونان ارزان، معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: معاونان دانشجویی چند دانشگاه سوالاتی را درباره آیین نامه جدید دانشجوی نمونه مطرح کردند که به این سوالات پاسخ داده شد.

علم: ابهامات درباره آیین نامه جدید انتخاب دانشجوی نمونه پاسخ داده شد

محمد رضا علم معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تور یونان ارزان درباره آیین نامه جدید دانشجوی نمونه، گفت: معاونان دانشجویی چند دانشگاه سوالاتی را درباره آیین نامه جدید دانشجوی نمونه از سازمان امور دانشجویان مطرح کردند.

وی ادامه داد: سوالات تخصصی و مربوط به آیین نامه بود که جواب سوالات هم مبتنی بر شیوه نامه و آیین نامه ارائه شد و سوال جدیدی دریافت نکرده ایم.

علم در توضیح سوالات مطرح شده درباره آیین نامه دانشجوی نمونه، گفت: سوالاتی درباره اقلام نمرات علمی که در برخی مواد امتیازها کاهش و در برخی مواد افزایش داشته است، مطرح شده بود.

امتیاز عضویت هیأت تحریریه برای دانشجوی نمونه مشروط به چاپ نشریه شد

وی ادامه داد: برای مثال اگر کسی عضو هیأت علمی تحریریه باشد امتیاز می گیرد؛ قبلا صرف ارائه گواهی عضویت، ملاک تخصیص امتیاز بود اما اکنون تخصیص این امتیاز مشروط به انتشار چند شماره از نشریه شده است، به این معنا که تخصیص امتیاز مبتنی بر عملکرد شده است.

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود: همچنین سوالاتی درباره جشنواره های ملی، استانی، کشوری و منطقه ای مطرح شده بود و درباره امتیازی که برای این جشنواره ها در نظر گرفته شده است پرسیده بودند که مفهوم هر یک از این جشنواره ها در آیین نامه و شیوه نامه جدید انتخاب دانشجوی نمونه چیست.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 687

به "علم: ابهامات درباره آیین نامه جدید انتخاب دانشجوی نمونه پاسخ داده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علم: ابهامات درباره آیین نامه جدید انتخاب دانشجوی نمونه پاسخ داده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید