مظفر: ایتالیا تیم خوبی بود، حضور تماشاگران انگیزه بالایی به ما داد

به گزارش تور یونان ارزان، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: ایتالیا بازی خوب و محکمی ارائه کرد.

مظفر: ایتالیا تیم خوبی بود، حضور تماشاگران انگیزه بالایی به ما داد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش تور یونان ارزان، شهرزاد مظفر پس از برد شاگردانش برابر تیم ملی ایتالیا گفت: ما برای آماده سازی جهت حضور در مسابقات جام ملت های آسیا به چنین بازی ها و حریفانی نیازمندیم. تیم ایتالیا تیم خوبی بود.

وی اضافه کرد: درباره صندلی فوتسال بانوان در دنیا اطلاع خاصی ندارم، اما این تیم امروز بازی خوبی را برابر ما ارائه کرد. با توجه به این که سرمربی تیم ملی فوتسال مردان ایتالیا راهنمایی بانوان شان را هم بر عهده دارد، نشان می دهد که این تیم برای آینده برنامه ریزی های خوبی را در پیش دارد.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در پاسخ به این سوال که آیا راهنمایی تیم دانشگاه آزاد و تیم ملی را هم زمان بر عهده خواهد داشت گفت: روز اول که برای راهنمایی تیم ملی بانوان مذاکره کردیم، گفتم که با تیم دانشگاه آزاد نیز قرارداد دارم، قراردادها در بخش بانوان و بسیار ناچیز است، اگر همکاریم را با تیم دانشگاه آزاد قطع کنم امنیت شغلیم را از دست خواهم داد.

مظفر ادامه داد: اگر با دانشگاه آزاد خداحافظی کنم تیم ملی نیز چند ماه بعد به من بگوید که بروم و دیگر جایی برای درآمد ندارم. من همین جا اعلام می کنم اگر نصف قرارداد مردان را به من بدهند، داوطلبانه از تیم باشگاهی جدا خواهم شد.

وی اشاره ای هم به تماشاگران حاضر در سالن داشت و گفت: حضور تماشاگران انگیزه بسیار خوبی به ما داد، بازی در حضور چنین تماشاگرانی بسیار دلچسب و لذت بخش بود. به شاگردانم گفتم، قدر این بازی را بدانید چرا که شاید چنین فضایی برای بازی دوباره به وجود نیاید.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: 27 و 29 بهمن ماه دو بازی محبت آمیز با تیم ملی روسیه خواهیم داشت، چین و ژاپن و تایلند را هم در برنامه خود داریم. تیم ملی چین تا حدودی قطعی شده، اما هنوز زمان بازی تعیین نیست.

مظفر یادآور شد: بازی محبت آمیز برای ما بسیار ضروری است، بازی امروز مقابل ایتالیا به اندازه 60 جلسه تمرین برای ما برابری داشت.

وی گفت: در بازی امروز از شاگردانم بسیار راضی هستم، سطح بازی بازیکنانم نسبت به بازی داخل سالن ترکمنستان پیشرفت بالایی داشت و تغییرات و این رشد فنی ملموس بود.

/

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 657

به "مظفر: ایتالیا تیم خوبی بود، حضور تماشاگران انگیزه بالایی به ما داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظفر: ایتالیا تیم خوبی بود، حضور تماشاگران انگیزه بالایی به ما داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید