تور ارزان دبی: هیجان را با بازدید از مکان های تسخیرشده دبی تجربه کنید

به گزارش تور یونان ارزان، درمیان جاذبه های گردشگری تاریخی و مدرن دبی، مکان های دلهره آوری وجود دارند که انرژی تاریک آن ها روح شما را تسخیر خواهد نمود.

تور ارزان دبی: هیجان را با بازدید از مکان های تسخیرشده دبی تجربه کنید

با تور ارزان دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

دبی که یکی از پر بازدیدترین مقاصد گردشگری دنیا است، با آسمان خراش های مرتفع خود ثابت نموده که گاه انسان می تواند فراتر از تصور ظاهر گردد؛ از طرفی، مسائلی و وجود دارد که از کنترل انسان خارج است. مقصود ما، موضوعاتی فراطبیعی است که حتی شهر مدرنی چون دبی را نیز به حال خود رها ننموده اند.

اگر گوشه ای از فکر شما درگیر این موضوع ها است و قصد دارید شجاعت خود را با حضور در مکان های ترسناک محک بزنید، احتمالا این مکان های متروکه شهر دبی برای شما سرگرم نماینده خواهد بود. بعلاوه اگر در پی یک تجربه بی نظیر هستید، با سفر به دبی و با بازدید از این مکان های خالی از سکنه، دل و جرئت خود را به چالش بکشید.

با خبرنگاران همراه باشید تا پنج مکان اسرارآمیز دبی را به شما معرفی کنیم. باورتان بگردد یا نه، جز صدای شما، صداهای دیگری از گوشه و کنار این مکان ها به گوش می رسد!

1. جزیره الحمرا: شهر ارواح

شهر ارواح، آن گونه که محلی ها نقل می نمایند، زمانی محل زندگی سه قبیله از اعراب بوده است. این مکان که بعدها به یکی از متروکه ترین مکان های دبی بدل شد، به محل زندگی ارواح معروف است. اگر از افراد محلی سوال کنید، داستان های زیادی برای گفتن دارند و به شما توصیه می نمایند هرگز هنگام سپیده دم به این منطقه قدم نگذارید. شاخصه اصلی این شهر، خانه های خالی از سکنه و سکوت بی وقفه آن است. اگر هنوز هم تمایل دارید که از این مکان بازدید کنید، می توانید با یک ساعت رانندگی از دبی به جزیره الحمرا واقع در راس الخیمه برسید.

2. کاخ القسیمی: مکانی تسخیرشده

احتمالا تا به امروز فیلم هایی را دیدن نموده اید که داستان هایی عجیب و غریب حول محور ساکنان یک کاخ در حال گردش است؛ حتی اگر چنین فیلم هایی دیدن ننموده باشید، باید بدانید که کاخ القسیمی دربرگیرنده این دست ماجراها است. ساخت این کاخ هزینه زیادی دربرداشته و زمانی از جمله کاخ های سلطنتی امارات محسوب می شد؛ اما امروزه این کاخ چیزی جز یک ویرانه تسخیرشده نیست. افراد محلی روایت می نمایند که شب هنگام، صدای بچه هایی ناشناس را که از پنجره های این مکان خاموش به بیرون سرک می کشند، می شنوند یا حتی آن ها را می بینند. کاخ القسیمی که یکی از ترسناک ترین جاهای دیدنی دبی است، در الذات، منطقه ای در فاصله نیم ساعتی از دبی واقع شده است.

3. تونل پان امارات: گذرگاهی به تاریکی

همیشه پیش از ورود به تونل ها، اضطرابی وجود افراد را فرامی گیرد. این اضطراب ناشی از تاریکی این محل و محیط نا امنی است که هر لحظه می تواند آبستن حوادث غیرمنتظره باشد. حال داستان ارواح را به این اضطراب بیفزایید! مطمئنا ترسی دوچندان به وجود خواهد آمد.

تونل پان امارات به محل آمد و شد ارواح مشهور است و مردم معتقدند که هنگام گذر از این مکان حضور ارواح را کاملا احساس می نمایند. آیا شما شجاعت عبور از چنین مکانی را دارید؟

4. دروازه الخیل: آپارتمان وحشت

بی تردید، الخیل یکی از اسرارآمیزترین ساختمان های دبی است؛ چراکه این بنا به علت وجود فعالیت های فراطبیعی در بعضی اتاق هایش، بسیار بدنام شده است. عده ای از ساکنان سابق این محل گزارش داده اند که بعضی وسایلشان به طریقی باورنکردنی ناپدید می شده و سر از محلی دیگر درمی آورند. مالکان، این ساختمان را به حال خود رها نموده اند؛ اما این حقیقتی غیرقابل انکار وجو دارد که سه خودکشی دراین ساختمان رخ داده است. در سفر خود به دبی، می توانید درباره این ساختمان از افراد محلی پرس وجو کنید.

5. جمیرا: خانه شیطان

همه ما داستان هایی درباره افرادی که به دلایل فوق طبیعی مجبور به ترک خانه خود شده اند، شنیده ایم. خانه هایی که آن ها را مجبور می نماید تا هرآنچه که دارند را بگذارند و بگریزند. از بخت بد، جمیرا یکی از این خانه ها است. یکی از ساختمان های پلاک چهار در شهر دبی، که اکنون با هفت اتاق خود متروکه مانده، در سال 2011 منزل خانواده ای فلیپینی بود که ادعا می کردند بارها در آنجا شبح دیده اند و شاهد فعالیت های فراطبیعی بوده اند. مردم محلی هنوز باور دارند که یک انرژی تاریک حول محور این خانه در جریان است و درصورت بازدید از این مکان شما را تسخیر خواهد نمود.

منبع: کجارو / traveltriangle.com
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2159

به "تور ارزان دبی: هیجان را با بازدید از مکان های تسخیرشده دبی تجربه کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان دبی: هیجان را با بازدید از مکان های تسخیرشده دبی تجربه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید