معماری و عمران

شرایط مسجد امام اصفهان صدای گردشگران خارجی را درآورد

مسجد امام اصفهان به عنوان یکی از مهمترین مساجد دنیا اسلام در مجموعه دنیای میدان نقش دنیا واقع شده است اما شرایط نگهداری از این مسجد، صدای گردشگران خارجی را هم درآورد.

24 بهمن 1398

بهترین نقاط دیدنی صربستان برای گردشگری

صربستان امروزی ترکیبی از فرهنگ هاست. این کشور در گذشته متحمل جنگ های فراوانی از طرف رومیان، عثمانی ها و سایر کشورها شده است. اما در حال حاضر مکانی برای سرگرمی است و فستیوال های مختلفی در آن برگزار می گردد. صربستان جایی است که فرهنگ شرقی با فرهنگ غربی در...

16 بهمن 1398

سرانجام عملیات آسفالت معابر روستای فیشور اوز

عملیات آسفالت پروژه روستای فیشور اوز با اعتباری بالغ بر یک هزار میلیون ریال از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لارستان به خاتمه رسید.

9 بهمن 1398

چگونه زیبا به نظر برسیم؟ ، 15 راه رسیدن به زیبایی بدون آرایش

رژیم غذایی ، سبک زندگی و فرایند مراقبت از پوست اگر نامتناسب تغییر نمایند، تاثیر آن به شکل اجتناب ناپذیر روی سلامتی و ظاهر نمایان می گردد. در این مطلب راهکارهایی به شما ارائه می دهیم که با به کارگیری آنها بدون داشتن آرایش هم زیبا می مانید.

29 دی 1398

بافت تاریخی کرمانشاه ظرفیتی عظیم برای توسعه گردشگری استان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه بافت تاریخی این شهر را ظرفیتی عظیم و ارزشمندی برای توسعه صنعت گردشگری استان برشمرد.

25 دی 1398

ایتالیا فرودگاه های ایران را زنده می نماید!

تاکید وزیر راه و شهرسازی ایران بر لزوم پیگیری تفکر و اندیشه ایران شهری در طرح های زیرساختی و عمرانی کشور باعث شده شرکت فرودگاه ها به اجرای برنامه ای بیندیشد که بناست فرودگاه های ایران را زنده کند.

14 دی 1398

اولین ناو هواپیمابر بومی چین به ناوگان این کشور پیوست

اولین ناو هواپیمابر بومی چین روز سه شنبه طی مراسمی به نیروی دریایی ارتش این کشور تحویل داده شد.

9 دی 1398

بهترین زمان سفر به پیزا؛ خانه برج کج مشهور در ایتالیا

پیزا شهری واقع در توسکانی در مرکز کشور ایتالیا از محبوب ترین مقاصد گردشگری است. برای برنامه ریزی بهترین زمان سفر به این شهر در این مقاله با ما بخوانید.

4 دی 1398

اتمام بازسازی مناطق سیل زده خوزستان تا پایان سال

خبرنگاران/خوزستان رئیس سازمان مدیریت بحران با اشاره به روند بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان گفت: امیدواریم با این روند تا خاتمه سال جاری، نوسازی همه واحدهای مسکونی، زیرساخت ها و مدارس به اتمام برسند.

19 آذر 1398

نوسازی 117 پلاک فرسوده منطقه 15

از ابتدای امسال تاکنون منطقه 15 اقدامات مؤثری در خصوص نوسازی بافت فرسوده انجام داده است.

18 آبان 1398