آخرین فرصت برای تسویه حساب تیم های لیگ رجحان والیبال اعلام شد

به گزارش تور یونان ارزان، سرپرست دبیری فدراسیون والیبال با اشاره به برنامه زمان بندی لیگ های برتر و دسته یک مردان و بانوان، ایران، گفت: 15 تیرماه آخرین فرصت برای باشگاه های شرکت کننده در این رقابت ها برای ارسال برگه تسویه حساب اقتصادی با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون والیبال است.

آخرین فرصت برای تسویه حساب تیم های لیگ رجحان والیبال اعلام شد

میلاد تقوی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، اضافه کرد: کمیته رویدادها و مسابقات در نظر دارد در صورت تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا، مسابقات والیبال باشگاه های برتر و دسته یک مردان و بانوان سال 99 کشور را از شهریورماه شروع کند.

وی توضیح داد: به همین منظور فدراسیون والیبال در مکاتبه با باشگاه های فعال این رشته ورزشی، شرایط و زمان بندی ثبت نام و قرعه کشی این مسابقات را اعلام نموده است که باشگاه ها تا 31 خردادماه فرصت اعلام آمادگی، برای حضور در این رقابت ها را دارند.

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال با بیان این که 15 تیرماه نیز آخرین فرصت برای باشگاه های شرکت کننده در این رقابت ها برای ارسال برگه تسویه حساب اقتصادی با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون است، گفت: بنابراین اگر بازیکنان و کادر فنی تیم ها با باشگاه ها مسائل حقوقی دارند، باید تا قبل از تاریخ تعیین شده، تکلیف آن تعیین شده باشد.

تقوی با اشاره به نشست روز گذشته کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، گفت: در این نشست به بعضی پرونده شکایت بازیکنان و اعضای کادر فنی از باشگاه ها رسیدگی شد و نشست بعدی روز دوشنبه نهم تیرماه برگزار می گردد.

وی تاکید نمود: با توجه به این که تکلیف تیم های شرکت کننده در لیگ برتر تا 15 تیرماه تعیین می گردد، نشست بعدی کمیته انضباطی نیز آخرین فرصت برای آنالیز شکایت از باشگاه ها است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1140

به "آخرین فرصت برای تسویه حساب تیم های لیگ رجحان والیبال اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین فرصت برای تسویه حساب تیم های لیگ رجحان والیبال اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید