قلب پرسپولیس برای قهرمانی آسیا میزند، افکار گلمحمدی مناسب است

به گزارش تور یونان ارزان، مجتبی محرمی مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص عملکرد پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: نتایج این تیم در هفته های ابتدایی خوب بوده است و طبیعی است که پس از بازی های حساسی که در آسیا انجام داده و منجر به صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا شد باید استراحت بیشتری می کردند.

قلب پرسپولیس برای قهرمانی آسیا میزند، افکار گلمحمدی مناسب است

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: من فکر می کنم پرسپولیس در کسب نتایج خود در لیگ برتر نیز هوشمندانه عمل کرده است تا به فینال لیگ قهرمانان آسیا نزدیک شود. خط دفاعی این تیم کمترین خطا را داشته است. این موضوع نشان می دهد ذهن بازیکنان باتجربه پرسپولیس کاملاً آماده بازی است.

محرمی درباره شانس این تیم برای کسب قهرمانی در لیگ برتر اضافه کرد: بازیکنان پرسپولیس کاملاً آماده هستند. ذهنیت آنها به آرامش کامل رسیده است. وقتی می بینید کمترین حاشیه را دارند یعنی می خواهند به بزرگترین هدف خود و هواداران این تیم برسند. قلب پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا می تپد و من مطمئن هستم به این افتخار خواهد رسید.

وی درباره برگزاری ادامه رقابت های لیگ برتر شرح داد: به هر حال بیماری کرونا در سراسر جهان وجود دارد. نمی توان ورزش هایی که باعث افزایش روحیه مردم می شود و از تماشای آن لذت می برند را متوقف کرد. امیدوارم شرایط بهتر شود تا هواداران بتوانند در ورزشگاه ها هم حاضر شوند.

کاپیتان پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران در سرانجام گفت: تفکرات فنی یحیی گل محمدی در پرسپولیس کاملاً مناسب برای موفقیت این تیم بوده است. تیمی که بهترین نتایج را گرفته است جایی برای انتقاد باقی نمی گذارد. یحیی مدیریت رختکن و نظارت روی بازیکنانش را خیلی خوب یاد گرفته و می تواند با موفقیت این تیم همراه باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1447

به "قلب پرسپولیس برای قهرمانی آسیا میزند، افکار گلمحمدی مناسب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلب پرسپولیس برای قهرمانی آسیا میزند، افکار گلمحمدی مناسب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید