امنیت پروژه های نوسازی مدارس حاصل کوشش نیروی انتظامی

به گزارش تور یونان ارزان، مدیر کل مدارس نوسازی مدارس استان کرمان پروژه های نوسازی مدارس استان کرمان را حاصل کوشش نیرو های انتظامی استان اعلام کرد.

امنیت پروژه های نوسازی مدارس حاصل کوشش نیروی انتظامی

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش خبرنگار ، سید محمد واعظی نژاد مدیر کل نوسازی مدارس کرمان ظهر امروز در دیدار با سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان از زحمات نیروی انتظامی در حفظ امنیت پروژه های نوسازی مدارس در سراسر استان قدردانی کرد و در این دیدار که در محل دفتر کار سردار ناظری صورت گرفت، گفت: اداره کل نوسازی مدارس در سراسر استان پروژه های ساخت و ساز فضا های آموزشی، پرورشی و ورزشی را در دست اجرا دارد و امنیتی که حاصل کوشش نیرو های جان بر کف انتظامی و اطلاعاتی استان است، موجب می گردد پیمانکاران و ناظران با سرعت بیشتری پروژه ها را پیش ببرند.

او اجرای 300 پروژه ساخت و ساز در دست اجرا و برچیده شدن مدارس خشت گلی را حاصل همکاری و تعامل بسیاری از دستگاه های اجرایی، نظارتی و امنیتی استان دانست و توضیح داد: اگر پیشرفتی حاصل می گردد و آبادانی اتفاق می افتد در سایه امنیتی است که نیروی انتظامی بصورت شبانه روزی برای ما به ارمغان آورده است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان به حضور خیرین در مناطق جنوبی و شرقی اشاره ای کرد و اضافه کرد: در سال گذشته خیرین مدرسه ساز 32 میلیارد مشارکت داشتند و در 6 ماه نخست سال جاری 22 میلیارد یاری کردند که این یاری موجب از بین رفتن عقب ماندگی ها و برطرف محرومیت ها می گردد و زمانی در یک منطقه محروم سطح سواد و آگاهی افزایش یابد قاعدتا جرایم و آسیب های اجتماعی کاهش می یابد.

او تاکید نمود: کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و برقراری نظم و امنیت که از اهداف نیروی انتظامی می باشد با همین ارتقا سطح دانش و آگاهی حاصل می گردد و هر دو دستگاه نوسازی مدارس و نیروی انتظامی می توانند در تعامل و همکاری با یکدیگر در دستیابی به اهداف مشترک سازمانی پیروز عمل نمایند.

مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان اظهار امیدواری کرد: در بحث خیرین مدرسه ساز که با نوسازی مدارس مرتبط هستند و خیرین امنیت ساز که با نیروی انتظامی همکاری می نمایند، تفاهم نامه هایی منعقد کنیم تا با همکاری های دوجانبه بتوانیم از حضور و مشارکت خیرین بهترین استفاده را ببریم.

ح

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 569

به "امنیت پروژه های نوسازی مدارس حاصل کوشش نیروی انتظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امنیت پروژه های نوسازی مدارس حاصل کوشش نیروی انتظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید