طراحی تراکت: تراکتور با شکایت بازیکن پرسپولیس نقره داغ شد

به گزارش تور یونان ارزان، تهران (پانا) - کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال بازیکنان 12 رای مربوط به شکایات مختلف را صادر کرد.

طراحی تراکت: تراکتور با شکایت بازیکن پرسپولیس نقره داغ شد

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به توضیح زیر است:

در شکایت رضا اسدی از باشگاه تراکتور به علت مطالبه وجه به مبلغ سیزده میلیارد ریالی، تراکتور به پرداخت هشت میلیارد و دویست و دوازده میلیون و پانصد هزار ریال در حق اسدی و بعلاوه پرداخت هزینه دادرسی محکوم شد.

شکایت مهدی رحیمی از باشگاه نساجی مازندران بابت مطالبه ششصد میلیون ریالی، کمیته شرایط بازیکنان رای به محکومیت باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی داد.

باشگاه بادران دادخواستی به طرفیت باشگاه نساجی مازندران و ایمان غلامی بابت مطالبه غرامت و اعمال محرومیت تقدیم کرد که کمیته شرایط بازیکنان به استناد بند 11 ماده 11 آیین نامه دادرسی این شکایت را مردود و غیر قابل رسیدگی گفت.

بعلاوه در دیگر درخواست باشگاه بادران به طرفیت باشگاه خیبر خرم آباد و ابوالفضل طهماسبی بابت مطالبه غرامت و اعمال محرومیت، این شکایت هم مردود و غیر قابل رسیدگی اعلام شد.

دانیال مهدیان از باشگاه علم و ادب تبریز شکایتی درخصوص مطالبه وجه دویست میلیون ریالی ارائه کرد که باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد

مهرداد نوری هم از باشگاه علم و ادب تبریز بابت مطالبه وجه دویست میلیون ریالی شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت کل مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

جئاد علی بابایی در شکایتی مشابه از باشگاه علم و ادب مبلغ دویست و سی میلیون ریال را مطالبه کرد که طبق رای صادره باشگاه علم و ادب به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

باشگاه شهدا نوین ساری شکایتی از باشگاه دماوند آمل درخصوص موضوع مالکیت را تقدیم کرد و کمیته شرایط بازیکنان به علت عدم ارائه توضیحات از سوی شاکی و ناکافی بودن دلایل اثبات، این شکایت را مردود اعلام و قرار رد دعوا صادر کرد.

در شکایت حسام پورهاشم از باشگاه گل گهر سیرجان به علت مطالبه وجه یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال، این باشگاه به پرداخت مبلغ درخواستی و هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایت غلامرضا گنجی از امین قاسمی نژاد درخصوص مطالبه وجه، از سوی کمیته شرایط بازیکنان قرار رد دعوا صادر شد.

شکایت سیدمصطفی موسوی از باشگاه پارس جنوبی جم بابت مطالبه هشتصد و شصت میلیون ریالی، کمیته شرایط بازیکنان رای به محکومیت باشگاه به پرداخت این مبلغ به انضمام هزینه دادرسی داد.

علی گودرزی از باشگاه آلومینیوم اراک شکایتی درخصوص مطالبه وجه یک میلیارد و هشتصد و نود میلیون ریالی ارائه کرد که باشگاه به پرداخت یک میلیارد و هشتصد و چهل میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 آبان 1400 بروزرسانی: 1 آبان 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1901

به "طراحی تراکت: تراکتور با شکایت بازیکن پرسپولیس نقره داغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی تراکت: تراکتور با شکایت بازیکن پرسپولیس نقره داغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید