کوشش اتاق بازرگانی ایران و آلمان برای رونق گردشگری تجاری

به گزارش تور یونان ارزان، اتاق بازرگانی ایران و آلمان در نظر دارد تا در حوزه گردشگری تجاری با فعالان صنعت گردشگری و معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی همکاری کند.

کوشش اتاق بازرگانی ایران و آلمان برای رونق گردشگری تجاری

سید عبدالرضا الجزایری سخنگو و دبیر کمیسیون صنعت و تجارت اتاق بازرگانی ایران و آلمان به خبرنگار تور یونان ارزان گفت: می توان از ظرفیت های سرمایه گذاران داخلی و خارجی استفاده کنیم و از بخش گردشگری تجاری سلامت و گردشگری علمی و صنعتی بهره ببریم. در واقع می توان هیات هایی که در این زمینه وارد کشور می شوند را به سازمانهای مربوطه و سازمان میراث فرهنگی سوق دهیم.

او اضافه نمود: ما کمیسیون صنعت و تجارت و گردشگری داریم که در این زمینه می تواند به ما یاری کند تنها درخواستمان از مسئولان سازمان میراث فرهنگی این است که چالش های موجود را به ما اعلام می نمایند چون آلمانی ها با برنامه ریزی وارد هر کاری می شوند باید برای آنها استراتژی داد آلمانی ها آدمهای محتاط و البته مقید به قولی که می دهند، هستند. اگر چالش ها به ما منعکس گردد می توانیم بفهمیم که کجاها خلا وجود دارد تا با توجه به ظرفیت آلمانها راه حل پیشنهاد داد.

الجزایری بیان نمود: آلمانها مشتاق به کار کردن در ایران هستند اکنون کسی که می خواهد کار کند باید مجوز بگیرد. اما خدمات در گردشگری شامل تحریم ها و ... نیست می توان کار مشترکی با آلمانها کرد.

او اضافه نمود: در نظر داریم با معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی و بعضی از شرکت های هتلینگ نیز همکاری و مذاکره کنیم.

الجزایری گفت: مرکزی در جنوب آلمان وجود دارد که با اتاق ایران همکاری دارد و می توان با همیاری آن در زمینه ورود سرمایه گذاران و گردشگران تجاری همکاری بیشتری کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 231

به "کوشش اتاق بازرگانی ایران و آلمان برای رونق گردشگری تجاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش اتاق بازرگانی ایران و آلمان برای رونق گردشگری تجاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید