خبرنگاران گزارش طباطبایی از فعالیت های کاراته ایران به رییس فدراسیون جهانی

به گزارش تور یونان ارزان، تهران- خبرنگاران- جلسه آنلاین رییس فدراسیون جهانی کاراته با روسای فدراسیون های آسیایی از جمله ایران برگزار شد.

خبرنگاران گزارش طباطبایی از فعالیت های کاراته ایران به رییس فدراسیون جهانی

در ادامه جلسات آنلاین رییس فدراسیون جهانی کاراته با روسای اتحادیه های قاره ای و فدراسیون های ملی در سال 2020، اسپینوز رییس فدراسیون جهانی با روسای فدراسیون های کاراته آسیا و اقیانوسیه جلسه ای برگزار کرد.

در این جلسه که در مجموع روسای 37 فدراسیون از جمله ایران حضور داشتند، اسپینوز در بخش نخست صحبت هایش به 50 سالگی فدراسیون جهانی اشاره کرد و عنوان داشت: این اتفاق مهمی برای ما بود و بر همین اساس از لوگوی جدید فدراسیون جهانی رونمایی کردیم. خوشحالیم که این اتفاق مهم از چشم مسوولان نیز پنهان نماند و بسیاری از مقامات از جمله رییس کمیته بین المللی المپیک پیام تبریک ارسال کردند.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع کرونا در سرتاسر جهان، تصمیم ما برخورد خوش بینانه با این پاندمی است. امیدواریم سال 2021 را به خوبی آغاز و به پایان برسانیم. در این سال المپیک برگزار می شود و کاراته نیز برای نخستین بار در آن حضور پیدا می کند.

رییس فدراسیون جهانی کاراته گفت: پیامی که به تمام فدراسیون ها می دهم این است که همه خودشان را با پروتکل های بهداشتی هماهنگ کنند تا بتوانیم در کنار کرونا فعالیت های ورزشی خود را داشته باشیم.

در این جلسه سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته گزارشی از فعالیت های کاراته ایران در چند ماه گذشته را ارائه کرد.

در این گزارش طباطبایی با اشاره به برگزاری لیگ کاتا، کاتای ساحلی و اردوی تیم ملی، از امادگی فدراسیون برای برگزاری لیگ کاراته خبر داد.

سپس اسپیونز با تقدیر از فعالیت های اجرا شده در ایران، ابراز امیدواری کرد که تمام کشورها بتوانند در کنار کرونا به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهند.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1406

به "خبرنگاران گزارش طباطبایی از فعالیت های کاراته ایران به رییس فدراسیون جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران گزارش طباطبایی از فعالیت های کاراته ایران به رییس فدراسیون جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید