شاهزاده ایتالیایی که پاستا می فروشد

مجله مهر: شاید آخرین مکانی که انتظار داشته باشید یک شاهزاده واقعی ایتالیایی را ببنید، یک ون باشد! آن هم یک ون که غذا می فروشد و در خیابان های کالیفرنیا پرسه می زند. اما این طور است و شما شاهزاده امانوئل فیلیبرتو که تنها بازمانده خاندان پادشاهی اومبرتوی دوم است را می توانید در حالی که تجارت غذا می نماید، پیدا کنید.

شاهزاده ایتالیایی که پاستا می فروشد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

خودش درباره حضورش در یک ون اغذیه فروشی می گوید: من 6 ماه قبل به لس آنجلس آمدم و در این مدت فهمیدم که ون های زیادی درشهر هستند که غذاهای آسیایی و مکزیکی می فروشند، همین موضوع دلیلی شد تا با خودم فکر کنم که چرا من دست به کار نشوم و یک ون با پاستای تازه ایتالیایی راه نیندازم؟ آن هم غذایی که همه آدم ها در سراسر جهان آن را دوست دارند!

با همین تفکرات بود که امانوئل ون خودش را خرید و آن را با حال و هوای ایتالیایی رنگ آمیزی کرد، اسمش را هم گذاشت، شاهزاده ونیز، عنوانی که از طرف دولت ایتالیا به رسمیت شناخته نمی گردد.

امانوئل می گوید که از دیدن این همه ون غذایی در کالیفرنیا بسیار هیجان زده است، اما از این که در هیچ کدام از آن ها نتوانسته غذای ایتالیایی پیدا کند، ناراحت است و حالا خودش ون ایتالیایی را مدیریت می نماید، میرکو پادرنو آشپز اوست و این دو با هم در اطراف لوس آنجلس می گردند و ظرف هایی پر از فتوچینی با میگو یا لینگوئینی با ترافل را تنها با 15 دلار ارائه می دهند.

امانوئل فیلیبرتو در ژنو به جهان آمده و برای اولین در سال 2002 به ایتالیا سفر نموده است، آن هم زمانی که با تغییر قانون اساسی اجازه حضور افراد خانواده سلطنتی در خاک ایتالیا امکان پذیر شده بود.

این روزها شاهزاده ونیز تبدیل به یک پدیده شده و امانوئل شرح می دهد: امریکایی به اینکه نهارشان را در پارک و خیلی سریع بخورند، علاقه مند هستند ، در کنار این ها من به آن ها غذای با کیفیت تحویل می دهم. گذشته از این ها در کدام قسمت امریکا شما می توانید بگویید غذای تان را شاهزاده ایتالیایی سرو نموده است؟

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 3 آبان 1398 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 535

به "شاهزاده ایتالیایی که پاستا می فروشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهزاده ایتالیایی که پاستا می فروشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید