طنین فریاد لبیک یا حسین در شب عاشورا در سراسر کشور

به گزارش تور یونان ارزان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی اطلاعیه ای از مردم خواست در شب عاشورای حسینی فریاد لبیک یا حسین سر دهند.

طنین فریاد لبیک یا حسین در شب عاشورا در سراسر کشور

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی اطلاعیه ای از مردم خواست در شب عاشورای حسینی فریاد لبیک یا حسین سر دهند.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

بسـم الله الـرحـمن الرحـیـم

فـریاد حماسی و نجات بخش لبیـک یا حسـین ملت حسـینی ایران در شب عاشـورا در کران تا کران آسمان ایران اسلامی طنین انداز می شود.

میثاقی بزرگ در طلب خونِ به ناحق ریخته شدۀ حضرت امام حسین علیه السلام و خوانخواهی ثارالله، به صورت یـکپـارچه و عمومی، تـحـت عنـوان سراسـر ایـران حسینیـه همـراه با سـردادن فریاد حمـاسی و نجـات بـخـش لـبـیـک یـا حسیـن ملت عاشورایی و حسینی ایران در شب عاشورای حسینی، رأس ساعت 21:00 (9 شـب) به صورت سـراسـری از پشـت بـام و پـنـجـرۀ منـازل و کـوچـه پـس کوچـه های شـهرهـا، مأذنـۀ مسـاجد و هیئـات مذهبی و تـکایـا و جـای جـای ایـران اسـلامـی، انجام خواهد شد.

ملت عاشورایی و شهیدپرور ایران اسلامی همراه با شور و شعور حسینی و با عنایت به مقتضیات زمانی و محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، امسال می کوشد تا با رعایت تمامی دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و توجه به موارد بهداشتی، در کنار کمترین میزان ابتلاء به کرونا ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را با عظمت هر چه بیشتر برگزار کند.

با عنایت به ضرورت وحدت حول محور ابی عبدالله الحسین علیه السلام و ضرورت برپایی عزای سرور و سالار شهیدان با همراهی و همدلی سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان تبلیغات اسلامی، مرکز رسیدگی به امور مساجد، هیأت رزمندگان اسلام و هیئات مذهبی و تکایا و دسته جات عزاداری و مساجد در سراسر کشور، با هدف ایجاد شور حسینی در کنار شعور حسینی؛ ساعت 21:00، شب عاشورا، فریاد رسای لبیک یا حسین در آسمان سراسر ایران اسلامی طنین انداز می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1256

به "طنین فریاد لبیک یا حسین در شب عاشورا در سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طنین فریاد لبیک یا حسین در شب عاشورا در سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید