نتیجه جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال از زبان مظلومی و شفر

به گزارش تور یونان ارزان، جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال با حضور سرمربی این تیم برگزار گردید.

نتیجه جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال از زبان مظلومی و شفر

به گزارش تور یونان ارزان، جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال عصر امروز (شنبه) و با حضور وینفرد شفر سرمربی این تیم، نصرالله عبداللهی مدیرفنی استقلال و اعضای این کمیته یعنی آقایان بهتاش فریبا، پرویز مظلومی، مجید رضائی، مجید نامجو مطلق و امیدرضا روانخواه در محل این باشگاه برگزار گردید.

پرویز مظلومی به عنوان سخنگوی کمیته فنی درباره این جلسه به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: جلسه بسیار خوبی برگزار گردید. صحبت ها و مطالب مختلفی از جمله مباحث فنی مطرح گشت. آقای شفر تحلیلی از دو بازی قبلی تیم به اعضای کمیته فنی ارائه داد و اعضای کمیته فنی هم متقابلا نظرات خود را در خصوص موارد ارائه شده بیان کردند.

او ادامه داد: هدف اعضای کمیته فنی فقط یاری به تیم و جهت بهتر شدن شرایط استقلال است. همه ما و سرمربی در این خصوص متحد و هم نظر هستیم. کمیته فنی باشگاه استقلال مثل سرپرست محترم باشگاه، حمایت کامل خود را از کادرفنی اعلام می نماید. همچنین در خصوص موضوع اضافه شدن دستیار جدید به کادرفنی هم بحثی در دستور جلسه قرار نداشت.

وینفرد شفر سرمربی استقلال هم درباره جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال اظهار کرد: جلسه بسیار خوبی داشتیم. در خصوص مسائل مختلفی با هم صحبت کردیم. هدف همه ما انجام بهترین کار برای استقلال است. اعضای کمیته فنی هم مطالب خود را بیان کردند. من هم صحبت های لازم را انجام دادم. همه ما باهم می خواهیم برای بهبود شرایط، نهایت کوشش مان را برای استقلال و هوادارانش انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 161

به "نتیجه جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال از زبان مظلومی و شفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال از زبان مظلومی و شفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید