هنانوف و صفروف سه ساله به پرسپولیس پیوستند

به گزارش تور یونان ارزان، دو بازیکن ملی پوش تاجیکستانی، پس از باز شدن پنجره جابجایی باشگاه، با عقد قرارداد هایی سه ساله، رسما به پرسپولیس پیوستند.

هنانوف و صفروف سه ساله به پرسپولیس پیوستند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، وحدت هنانوف و منوچهر صفروف بعد از پشت سر گذاشتن تمرینات آماده سازی و باز شدن پنجره جابجایی باشگاه، با قراردادهایی سه ساله به صورت رسمی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوستند. این دو بازیکن در فهرست زیر 23 ساله های تیم قرار می گیرند.

وحدت هنانوف، بازیکنی است که او را پیش تر در دفاع راست استقلال دوشنبه دیده ایم. وی متولد چهارم مرداد سال 1379 است. او و صفروف فوتبال را به طور جدی و تقریبا هم زمان با هم از تیم برقچی حصار آغاز کردند و بعد از جدایی کوتاه مدت از یکدیگر در فصل گذشته لیگ تاجیکستان، بار دیگر در استقلال دوشنبه به یکدیگر پیوستند.

هنانوف سابقه ده بازی ملی دارد. این بازیکن در 18 سالگی، پیراهن تیم ملی کشورش را به تن کرد ولی در دو سال ابتدایی بازی چندانی در کارنامه نداشت تا سال 2021 که سهم بیشتری از بازی های تیم ملی کشورش را به خود اختصاص داد.

و اما منوچهر صفروف، بازیکنی است که بیشتر او را در سمت راست و وینگر دید ه ایم ولی سابقه بازی در سمت چپ را هم داشته است. او متولد دهم خرداد 1380 است. مانند هنانوف در تیم برقچی بازی کرد و از آن جا به لوکوموتیو پامیر رفت. سپس به استقلال تاجیکستان پیوست. او که سابقه 14 بازی ملی در تیم ملی فوتبال کشورش را دارد، از عناصر اصلی این تیم در مقدماتی جام جهانی بود. سابقه حضور در فوتسال و تیم ملی فوتسال تاجیکستان در رده پایه هم در کارنامه او دیده می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 بهمن 1400 بروزرسانی: 4 بهمن 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2004

به "هنانوف و صفروف سه ساله به پرسپولیس پیوستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنانوف و صفروف سه ساله به پرسپولیس پیوستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید