استادیوم کرمان به میزبانان فینال جام حذفی اضافه شد

به گزارش تور یونان ارزان، امیرحسین روشنک در خصوص قرعه کشی یک هشتم نهایی جام حذفی، گفت: با توجه به قرعه های تعیین شده فکر می کنم مرحله جذابی خواهد بود. در 5بازی تیم های لیگ فزونی تقابل دارند که جذابیت این مرحله را بیشتر می نماید.

استادیوم کرمان به میزبانان فینال جام حذفی اضافه شد

مسئول برگزاری جام حذفی در مورد اینکه با توجه به تعویق بازی فولاد آیا تاریخ دقیق بازی این تیم معین است، گفت: با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا مرحله به مرحله جلو می روند، نمی دانیم فولاد تا کجا پیش می رود. البته آرزو می کنیم تا فینال برود. الان تاریخ دقیق بازی جام حذفی این تیم را نمی توانیم بگوییم. در فکر مان برنامه ای داریم. اگر بگردد سال جاری و اگر نگردد پس از عید برگزار می کنیم. فینال جام حذفی هم پس از خاتمه لیگ و فکر می کنم در دهه اول خرداد برگزار می گردد.

وی در مورد اینکه آیا ممکن است بازی های استقلال و پرسپولیس همزمان برگزار شوند، مطرح نمود: اجازه بدهید آنالیز کنیم. چون بین هفته های بیستم و بیست و یکم لیگ برتر برگزار می گردد، باید یک آنالیز داشته باشیم. تمام تلاشمان این است در زمانی برگزار کنیم که بازی ها کمترین تداخل را داشته باشند و به برترین شکل برنامه ریزی کنیم تا رضایت همه طرفداران و اصحاب رسانه جلب گردد.

روشنک در مورد اینکه محل برگزاری فینال جام حذفی کجاست، گفت: در آیین نامه پیش بینی کردیم که باید قرعه کشی گردد. در مرحله بعد قرعه کشی می کنیم. اولویت اول و دوم داریم. از برترین استادیوم های کشور چه به لحاظ امکانات و زیرساخت و چه به لحاظ ظرفیت استفاده می کنیم. استادیوم آزادی، نقش دنیا، یادگار امام، شهدای فولاد، اما رضا مشهد و یکی دو استادیوم دیگر را مد نظر داریم. با توجه به اینکه استادیوم پارس شیراز آماده نشده، آن را از فهرست استادیوم های میزبان جام حذفی خارج کردیم. استادیوم تازه تاسیس کرمان که احتمالا تا خاتمه لیگ آماده می گردد را بین گزینه های جام حذفی قرار دادیم.

وی در مورد اینکه آیا در جام حذفی مسئله ای برای حضور طرفداران وجود ندارد، گفت: تصمیم گیری نهایی در این خصوص را شورای تامین استان ها به نیابت از وزارت کشور بر عهده دارد. با توجه به مصوبه و تصمیم گیری هایی که برای لیگ برتر شده، ان شاالله در مرحله یک هشتم نهایی هم شاهد حضور تماشاگران باشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2270

به "استادیوم کرمان به میزبانان فینال جام حذفی اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استادیوم کرمان به میزبانان فینال جام حذفی اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید