کارلوس کی روش با انتقاد از استیلی: اگر در تیمم یک نفر باعث آزار مردم می شد فوراً اخراجش می کردم، انتقادها از دستیار من هماهنگ شده است!

به گزارش تور یونان ارزان، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد دوباره از حمید استیلی گفت: اگر در تیم من یک نفر با حرف های دروغ باعث آزار مردم و رسانه ها می شد، فوراً اخراجش می کردم.

کارلوس کی روش با انتقاد از استیلی: اگر در تیمم یک نفر باعث آزار مردم می شد فوراً اخراجش می کردم، انتقادها از دستیار من هماهنگ شده است!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، کارلوس کی روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت: ذهنمان، افکارمان و روحمان را برای آماده سازی برای جام ملت ها گذاشتیم و در آخر این چیزی است که ارزش دارد. تیم ملی فوتبال باید دلیل اتحاد و همبستگی همه ما باشد و نباید به هیچ عنوان دلیلی برای تفرقه باشد. دلیل وجود تمام تیم های ملی این است که مردم کشور را جمع و متحد کند. همانطور که دیروز هم گفتم رئیس جمهور محترم فرمودند، 80 میلیون نفر، یک کشور، یک ضربان قلب و یک تیم ملی. همه ما، تمام کسانی که در فوتبال ایران مشغول هستیم به هر نوعی و به عناوین مختلف با مشکلاتی روبه رو بودیم و باید دست به دست هم دهیم و دنبال راه چاره و راه چاره های مناسب باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اضافه نمود: بازی برابر بولیوی اولین بازی ما بعد از انتها جام جهانی2018 است که در خانه برگزار می کنیم. بولیوی تیم بسیار خوب با بازیکنانی خوب است و فوتبال خوبی هم ارائه می دهد. سه شنبه هفته جاری واقعا یک عصر دل انگیز بسیار خوب است برای همه مردم که به استادیوم بیایند و از یک فوتبال خوب و سرگرم نماینده در کمال آرامش از دیدار تیم ایران با تمام ستارگانش مقابل بولیوی لذت ببرند.

کی روش در مورد صحبت های روز گذشته دستیارش، مک درموت علیه حمید استیلی و انتقادهای زیادی که نسبت به این صحبت ها انجام شده است، گفت: بله ما می دانیم این پاسخ های هماهنگ شده ای که همه یک صدا به عنوان یک ارکستر داده شده، از کجا آمده است. این ارکسترها برای ما دیگر چیز جدیدی نیست و می دانیم از کجا می خواهند مخل برنامه های تیم ملی شوند. واعظ آشتیانی: کی روش کاری نکند که با لگد او را از ایران بیرون بیندازند

وی ادامه داد: انتقادها باید به سمت سوی افرادی برود که با جبهه های فکری خودشان به دنبال دو دستگی در تیم ملی هستند و می خواهند از درون به ما ضربه بزنند. تیم ملی ما تقریباً 40 سال است نتوانسته قهرمان آسیا گردد. تیم امید ایران هم 40 سال است نتوانسته به المپیک صعود کند، با این وضعیت آیا فکر می کنید باید وقت مان را تلف اینگونه بازی های کوچک کنیم؟ آیا فکر می کنید باید وقت مان را صرف مسائل کوچک کنیم؟ کسی که احتیاج به زمین و امکانات دارد باید برایش بجنگد. می خواهم از رسانه ها خواهش کنم طرفداران ایران را متحد کنار هم نگه دارند تا در بازی با بولیوی از تیم ملی حمایت نمایند. این دقیقاً چیزی است که مردم به آن احتیاج دارند، سرگرمی و جذابیت.

کی روش گفت: در زندگی دو دسته افراد وجود دارند، به طور مثال وقتی دوستم یک ماشین خوب دارد، به خانه می روم و به خودم می گویم باید خوب کار کنم تا یک ماشین مثل این داشته باشم. این دسته اول است اما دسته دوم می گویند چه کار کنیم که ماشین دوستمان را از چنگش دربیاریم. ما اینجا هر روز سخت کار می کنیم، بعضی روزها نزدیک به 16 تا 18 ساعت. ما به هیچ کس حسادت نمی کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال یادآور شد: دوستان! باور کنید ما به اندازه کافی سر درد داریم و دیگر احتیاج نیست وقت مان را تلف کنیم. استیلی مدیر تیم امید است و باید نظم را در تیمش ایجاد نمایند و به افرادی که از درون تیم امید هماهنگ شده مصاحبه می نمایند تذکر بدهد. شما می بینید که در تیم ملی نظم وجود دارد و وقتی ما صحبت می کنیم تحت نظر فدراسیون این کار را می کنیم. قابل قبول نیست که در تیم های دیگر همه هماهنگ شده به نمایندگی از کسی که صورتش را نشان نمی دهد صحبت نمایند. این افراد با اینگونه دروغ ها باعث اذیت همه می شوند. اگر این اتفاق درون تیم من می افتاد و یک نفر با حرف های دروغ باعث آزار مردم و رسانه ها می شد، فوراً اخراجش می کردم. این من هستم، آقایان! این آخر داستان است و دیگر در موردش صحبت نمی کنم. در مورد بازی زیبا حرف می زنیم، در مورد بازی با بولیوی، ما باید به حریف احترام بگذاریم و مردم را به استادیوم بیاوریم. بگذارید من و بازیکنانم تمرکز داشته باشیم.

وی ادامه داد: اگر آقای استیلی یا هر شخص دیگری مسئله ای دارد دفتر ما اینجاست و البته دفتر ایشان برای تقریبا 2 سال است که خالی است. تلفن همراه مان روشن است، چرا ایشان باید اینگونه مسائل را به رسانه بیاورد؟ شما در مورد آن فکر کنید. امیدوارم همه متوجه شوند که ما اینجا هستیم تا باعث خوشحالی و غرور مردم بزرگ ایران باشیم.

کی روش درباره این موضوع که چه تدبیری اندیشیده تا جلوی ورود حاشیه به تیم ملی را بگیرد، گفت: دو بحث بزرگ وجود دارد، مبحث اول اینکه باید سخت کار کنیم، مبحث دوم اینکه باید بخندیم و لبخند بزنیم و امروز هم لبخند می زنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره این موضوع که برخی ها انتقاد کردند و گفتند مجموعه کمپ تیم ملی میراث آقای صفایی فراهانی است، مطرح کرد: شما درست متوجه نشدید. میراث من در زمین و پک نیست، میراث من در سخت کار کردن و متعهد بودن است که برای فدراسیون فوتبال و کشور ایران انجام دادم تا این اتفاق رخ دهد. من می توانم در آن زمین قبلی قدم بزنم مثل بقیه که این کار را کردند و بگویم بهترین زمین جهان است ولی من نظر خودم را دارم. سخت کار می کنم و همیشه کوشش می کنم. منابعی که اینجا هزینه شد از زحمات بازیکنان بعد از جام جهانی 2014 برزیل بود. بیژن ذوالفقارنسب: سیرک، تیم ملی بزرگسالان است

کی روش ادامه داد: وقتی صحبت از میراثم می کنم یعنی صحبت از کار و عمل و تعهدی که انجام دادم، است. می دانید که چطور پک آغاز شد؟ من و همکاران دیگرم ساختمان آنجا را خودمان طراحی کردیم، تکه به تکه آن را، شما 8 سال پیش اینجا بودید که من آمدم آنجا چه چیزی بود؟ سنگ و خاک بود. امروز مکانی است برای کار کردن بازیکنان نه برای من. همانطور که عرض کردم آقایان شفر، پروین و دایی اینجا حضور داشتند و با آنها صحبت کردم و گفتم درِ این مجموعه و امکانات برای بازیکنان فوتبال باز است. اواسط این فرآیند یک شخصی این امکانات را گرفت و باز هم بنده کوشش کردم که شرح بدهم که این مجموعه بسیار بهتر از آن گزینه قبلی است. من نمی گویم که بقیه اشتباه کردند، من می گویم اولویت داریم و اولویت ما در این مجموعه بود.

وی در انتها گفت: آقایان! ما در یک مرحله دیگر هستیم 40 سال است که قهرمان جام ملت ها نشدیم و بیشتر از 40 سال است که نتوانستیم به المپیک برویم. واقعا خیلی کار داریم که انجام دهیم. بیاییم چشمانمان را به آینده بدوزیم و دست به دست هم دهیم تا کار کنیم ولی باید با آنهایی هم که می خواهند مخل کار ما شوند برخورد کنیم و نگذاریم کنار ما باشند. وقتی زمانی شد که آنها کار نمایند بیایند لذت ببرند. دوستان من در رسانه از شما عاجزانه خواهش می کنم کاری کنید تا طرفداران فوتبالی که بعد از پیروزی ما در جام جهانی در خیابان ها بودند به استادیوم بیایند و از فوتبال ایران و بولیوی لذت ببرند. مسائل دیگر را کوچک و به هدف اصلی مان توجه کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 146

به "کارلوس کی روش با انتقاد از استیلی: اگر در تیمم یک نفر باعث آزار مردم می شد فوراً اخراجش می کردم، انتقادها از دستیار من هماهنگ شده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارلوس کی روش با انتقاد از استیلی: اگر در تیمم یک نفر باعث آزار مردم می شد فوراً اخراجش می کردم، انتقادها از دستیار من هماهنگ شده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید