کارگردان گاندو مشغول چه کاری است؟

به گزارش تور یونان ارزان، جواد افشار که ساخت سریال گاندو 2 آخرین پروژه او محسوب می گردد، از پیشنهاد ساخت چند سریال و بعلاوه انجام پیش فراوری سریال حضرت معصومه(س) تا یک سال آینده اطلاع داد.

کارگردان گاندو مشغول چه کاری است؟

این کارگردان در گفت و گویی با خبرنگاران درباره فعالیت این روزهایش شرح داد: در حال حاضر پیش فراوری سریال حضرت معصومه(س) را در دست داریم و امیدواریم بتوانیم با قوت پیش برویم.

او با اشاره به اینکه مجموعه حضرت معصومه(س) در زمره سریال های الف ویژه سازمان صدا و سیما قرار می گیرد، یادآور شد: در حال حاضر سه سریال الف ویژه سلمان فارسی و موسی(ع) و حضرت معصومه(س) در حال فراوری است. آقای علی عسکری هم برای ساخت پروژه حضرت معصومه(س) زحمات بسیاری کشیدند و قطعا آقای جبلی هم علاقه زیادی به ائمه دارند و امیدواریم کار خوب و فاخری به اسم معرفی نامه حضرت معصومه (س) ارائه دهیم.

این کارگردان درباره مراحل فراوری این سریال تاریخی مذهبی شرح داد: فکر می کنم قریب به یک سال پیش فراوری مجموعه حضرت معصومه(س) به طول بیانجامد؛ به علت اینکه حجم زیادی دکور، پروداکشن و ساخت و ساز، دوخت و دوز لباس و تهیه آکساسوار و غیره داریم و از سویی تعداد زیادی بازیگر احتیاج داریم و کم کم آغاز به دعوت برای همکاری باید بکنیم تا سال آینده بتوانیم کار را آغاز کنیم.

افشار درباره شخصت محوری داستان هم شرح داد: شخصیت محوری قصه حضرت معصومه(س) است؛ منتهی بحث بر سر این است که حالا تمهیدات ما چگونه است که صورت و سیمای ایشان نشان داده نشود به همین منظور دنبال راه چاره هایی هستیم که این موضوع را به شکل خوب و درخوری مدیریت کنیم.

کارگردان گاندو در خاتمه درباره پیشنهادهای نو به وی در حوزه سریال سازی به خبرنگاران گفت: صحبت هایی هست و دو ـ سه کار از سوی دوستان پیشنهاد شده است که اگر لطمه ای به ساخت سریال حضرت معصومه(س) نزند، خواهم پذیرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1894

به "کارگردان گاندو مشغول چه کاری است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگردان گاندو مشغول چه کاری است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید