2، 3 میلیارد پول، طلا و مدارک کاپیتان تیم ملی را بردند!

به گزارش تور یونان ارزان، یک اتفاق عجیب و ناراحت کننده برای ستاره و کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران؛ جایی که منزل علیرضا نادی مورد سرقت قرار گرفته و اندازه زیادی پول و لوازم قیمتی و البته مدارک مهم از خانه او دزدیده شده است.

2، 3 میلیارد پول، طلا و مدارک کاپیتان تیم ملی را بردند!

این اتفاق آدینه شب هفته اخیر اتفاق افتاده است. یعنی شبی که فردای آن تعطیلی رسمی بوده و به نوعی سارقان با برنامه ریزی قبلی می دانستند که نادی به همره خانواده اش قرار است منزل شخصی شان را برای ساعاتی ترک نمایند.

یک پژوی 207 سفید رنگ بعد از خروج نادی و خانواده اش وارد منزل کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران شده است. کار این سارقان که چهار نفر هم بوده اند تا ساعت 11:40 شب طول کشیده است. یعنی حدود یک ساعت قبل از بازگشت علیرضا نادی و خانواده اش.

وقتی علیرضا نادی به همراه خانواده اش وارد منزل می شوند با یک شرایط عجیب و در هم ریخته برخورد می نمایند. گاوصندوقی که دیگر خبری از آن نبوده و یک سری اشیا قیمتی و طلا که به سرقت رفته است.

نادی و خانواده اش که کاملا بابت این اتفاق شوکه شده بودند، بلافاصله پلیس آگاهی را در جریان این اتفاق می گذارند. بعد از گذشت تقریبا سه روز از این اتفاق همچنان جست و جوی پلیس برای پیدا کردن سارقان ادامه دارد.

بعد از آگاه شدن از این اتفاق با علیرضا نادی تماس گرفتیم تا ازجزییات داستان آگاه شویم. مطابق انتظار کاپیتان سابق تیم ملی بعد از این اتفاق تلخ خیلی حال خوشی نداشت و به نوعی از این اتفاق هنوز شوکه بود. با این وجود او به چند سوال خبرنگار ما درباره این ماجرا پاسخ داد.

نادی درباره سرقتی که از خانه اش اجرا شده گفت: من به همراه خانواده فقط برای دو ساعت به خانه خواهرم رفته بودیم. وقتی برگشتیم دیدم در خانه باز است و سرقت اجرا شده است. چهار نفر آمدند؛ گاوصندوق، اندازه خیلی زیادی طلا و اسناد و مدارک و همه را بردند. ما ساعت 9:30 رفتیم و 12:30 برگشتیم؛ می گردد گفت در سه ساعت این اتفاق اتفاق افتاده است.

نادی در ادامه گفت: متاسفانه قطعا این سرقت برنامه ریزی شده بوده است، چون دقیقا تایم ورود و خروج ما را داشتند. حدودا دو، سه میلیارد هم ارزش چیز هایی بوده که دزدیده شده است.

نادی درباره اقداماتی که بعد از این اتفاق انجام داده گفت: از روز اول ما دنبال کارهایش رفتیم و کار ها را پیگیری می کنیم. من واقعا نمی دانم اسناد و مدارک به چه دردشان می خورد. پول و طلا ها را بردید قبول دیگر چرا اسناد و مدارک را بردید؟ من واقعا نمی دانم چه بگویم. اصلا اوضاع روحی ام خوب نیست.

ببینید من ناراحت این هستم که طرف آمده اتاق را به هم ریخته، مدال من، عنوان های ورزشی من، آیدی کارتم و همه این ها را دیده و فهمیده که من هستم، ولی باز ادامه داده است. همه چیز هایی که مربوط به مشخصات من است در خانه پخش شده بود.

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران در انتها گفت: بستگی به پلیس آگاهی دارد که سارقان پیدا شوند یا نه. آن ها تمام کوشش خود را می نمایند. وقتی به آگاهی رفتم بنده خدا ها گفتند شما به گردن ایران حق دارید، پرچم ایران را بالا بردید و مردم را شاد کردید و ما تمام کوشش مان را می کنیم. دیگر پیدا شدن سارقان به خیلی مسائل دیگر دارد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 1 اسفند 1401 بروزرسانی: 1 اسفند 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2283

به "2، 3 میلیارد پول، طلا و مدارک کاپیتان تیم ملی را بردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2، 3 میلیارد پول، طلا و مدارک کاپیتان تیم ملی را بردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید