شروع ثبت نام آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی از امروز

به گزارش تور یونان ارزان، تهران (پانا) - ثبت نام برای شرکت در بیستمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج، از امروز دوشنبه 27 بهمن ماه به وسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی شروع می گردد.

شروع ثبت نام آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی از امروز

داوطلبان شرکت در بیستمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج، پیش از نام نویسی اینترنتی، باید نسبت به تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، اقدام نمایند و فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی معرفی شده باشند، واجد شرایط نام نویسی اینترنتی و شرکت در آزمون ارزشیابی هستند.

بر این اساس اصل و کپی مدارک تحصیلی دریافتی از دانشگاه محل تحصیل، شامل مدرک نهایی و ریز نمرات کلیه مقاطع تحصیلی که صحت صدور و تعلق آن، به تصدیق و تأیید و مهر و امضای شعبه امور دانشجویی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه و تأیید وزارت امور خارجه در تهران رسیده باشد از جمله مدارک ثبت نام است.

اصل و کپی کلیه سوابق تحصیلی قبلی در ایران (مدرک پیش احتیاج بر اساس مدرک اخذ شده در خارج از کشور، اعم از دکتری، فوق لیسانس، لیسانس، دیپلم، پیش دانشگاهی و ...)، اصل و کپی شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی کارت خاتمه خدمت یا معافیت (ویژه آقایان)، اصل و کپی گذرنامه های جدید و زمان تحصیل و عکس 3×4 از دیگر مدارک ثبت نام است.

همچنین ارائه ترجمه رسمی تمامی مدارک، چنانچه به زبانی غیر از انگلیسی باشند، الزامی است.

در صورت تکمیل بودن تمامی مدارک مورد احتیاج و تشکیل پرونده، دانش آموختگان باید آمادگی خود را جهت شرکت در آزمون به کارشناس ارزشیابی مرکز خدمات آموزشی اعلام نمایند تا نام آنها در لیست مرکز خدمات آموزشی ثبت گردد.

دانش آموختگان مورد تایید می توانند از امروز دوشنبه 27 بهمن تا دوشنبه 4 اسفند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام نموده است که در صورت تکمیل نشدن مدارک و اتمام مهلت ثبت نام، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم امکان شرکت دانش آموختگان در آزمون نخواهد داشت و آنان باید در آزمون های بعدی شرکت نمایند.

داوطلبان باید هر یک از مدارک اعلام شده را اسکن نموده و به وسیله پیوند مربوطه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی بارگذاری نمایند.

پس از ارسال مدارک، مرحله ثبت نام فعال می گردد و داوطلب می تواند فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال نموده و در نهایت کد رهگیری را دریافت کند.

کارت شرکت در آزمون از ساعت 15 روز سه شنبه 12 اسفند 99 به وسیله سایت مرکز سنجش در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

آزمون در سالن های آزمون الکترونیک مرکز سنجش آموزش پزشکی مستقر در تهران و به روش الکترونیک برگزار خواهد شد.

پس از قبولی در آزمون ارزشیابی، طول دوره تکمیلی و تعداد واحدهای درسی بر اساس مصوبات مربوطه توسط مرکز خدمات آموزشی اعلام می گردد. معرفی نامه برای طی دوره تکمیلی، فقط پس از تأیید نمرات در کمیسیون ارزشیابی رشته داروسازی صادر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1562

به "شروع ثبت نام آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید