اعلام شرایط عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت

به گزارش تور یونان ارزان، تهران (پانا) - سهامداران مشمول سهام عدالت نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) به آدرس www.sejam.ir اقدام نمایند.

اعلام شرایط عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، متن اطلاعیه به توضیح زیر است: بدینوسیله به اطلاع آن دسته از سهامداران غیر مستقیم سهام عدالت و همچنین سایر افرادی که سهام این شرکت ها را از بازار سرمایه خریداری نموده اند و دارای سهام در یکی از شرکت های سرمایه گذاری استانی هستند می رساند بر اساس آخرین تصمیمات و مصوبات شورای عالی بورس و اوراق بهادار، برگزاری مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت های سرمایه گذاری استان ها با دستور انتخاب اعضای هیئت مدیره به صورت الکترونیکی در نیمه دوم اردیبهشت امسال تا نیمه اول خرداد ماه در همه استان ها برگزار خواهد شد.

برای شرکت در این انتخابات که بزرگترین مشارکت جمعی هموطنان در فعالیت های اقتصادی است ضروری است سهامداران مشمول نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) به آدرسwww.sejam.ir اقدام کنند.

امید است با اهتمام کامل نسبت به مشارکت و حضور در این مجامع زمینه انتخاب مدیران دلسوز و کارآمد و جوابگو، برای صیانت و ارتقای ارزش دارایی های اقتصادی آن شرکت ها فراهم آید.

بدیهی است استفاده از حق رای و حضور حداکثری سهامداران در مجمع زمینه را برای مدیریت صحیح و ارتقای بهره وری دارایی های سهامداران فراهم خواهد نمود.

این مجامع فقط به صورت الکترونیکی و به وسیله سامانه الکترونیکی یکسانی برگزار می گردد که مشخصات و آدرس آن متعاقبا اعلام خواهد شد؛ بنابراین از کلیه مشمولین سهام عدالت به روش غیر مستقیم (سهامداران شرکتهای سرمایه گذاری استانی سهام عدالت) دعوت به عمل می آید جهت معین سرنوشت مدیریت دارایی های خود در تاریخ هایی که متعاقباً اطلاع رسانی می گردد مشارکت کنند.

شرایط عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت اعلام شد

طبق اطلاعیه شماره دو سهام عدالت، متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت که به عنوان نامزد عضویت در هیئت مدیره این شرکتها قصد ثبت نام دارند تا 28 فروردین فرصت دارند با مراجعه به سامانه ستان ثبت نام خود را انجام دهند.

اطلاعیه شماره 2 به توضیح زیر است: به اطلاع آن دسته از متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی که قصد دارند به عنوان نامزد عضویت در هیئت مدیره این شرکتها ثبت نام کنند، می رساند نظر به تمدید مهلت ثبت نام نامزدهای هیئت مدیره شرکتهای سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تا تاریخ 28 فروردین 1400 درخواست می گردد با مراجعه بهسامانه ستانبه آدرس setan.seo.ir نسبت به ثبت نام در مهلت معین شده اقدام کنند.

شرایط ثبت نام به توضیح زیر است:

داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط با مورد تایید مراجع ذیصلاح تحصیلی

تجربه کافی

تمامی مدارک باید به صورت کامل و بدون نقص در سامانه مزبور بارگذاری و ارسال شوند.

به درخواست های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

در ضمنً نحوه امتیاز دهی به واجدین شرایط در اجرای دستور العمل تایید صلاحیت حرفه ای خواهد بود که در سایت سازمان به آدرس seo.ir بارگذاری شده است و صرفا افرادی که صلاحیت آنها بر اساس این دستورالعمل احراز گردد، امکان شرکت در انتخابات اعضای هیات مدیره شرکت های مذکور را خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1655

به "اعلام شرایط عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام شرایط عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید