ترامپ به امارات فرار می نماید؟

به گزارش تور یونان ارزان، خبرنگاران : احتمال اینکه دونالد ترامپ برای فرار از تعقیب قضایی در آمریکا به امارات متحده نقل مکان کند و در آنجا به فعالیت های تجاری خود از جمله برج سازی ادامه دهد بسیار زیاد است.

ترامپ به امارات فرار می نماید؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از اعتمادآنلاین، مجله کانادایی ماکلین در گزارشی راجع به برنامه های ترامپ در دوران پسا ریاست جمهوری پیش بینی کرد، دونالد ترامپ در صورتی که تصمیم بگیرد از ایالات متحده خارج گردد ترجیحاً امارات متحده را برای دوره بعد از کاخ سفید انتخاب خواهد نمود.

به نوشته این مجله کانادایی، امارات متحده کشوری است که ترامپ در آخرین روزهای ریاست جمهوری اش با آن قرارداد تسلیحاتی چند میلیارد دلاری امضا کرد، این در حالی است که این کشور محل امنی برای فرار مالیاتی- کاری که ترامپ در آن تبحر زیادی دارد- محسوب می گردد.

در بخش دیگری از این مقاله آمده است، امارات متحده عربی توافقنامه استرداد مجرمان با ایالات متحده امضا ننموده و این بدان معنی است که ترامپ در صورت متهم شدن در آمریکا در این شیخ نشین مصونیت خواهد داشت و استردادش امکان پذیر نخواهد بود.

علاوه بر اینها، برج ها و آسمانخراش های عظیم در امارات متحده می تواند برای ترامپ وسوسه انگیز باشد.

پیش از این نیز چند رسانه آمریکایی پیش بینی نموده بودند که دونالد ترامپ در خاتمه دوره ریاست جمهوری اش از بیم محاکمه ومحکوم شدن خاک ایالات متحده را به طور کامل ترک کند.

ترامپ خود نیز ماه اکتبر در خصوص برنامه هایش در صورت شکست در انتخابات گفته بود: شاید مجبور باشم کشور را ترک کنم. هنوز نمی دانم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1472

به "ترامپ به امارات فرار می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به امارات فرار می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید