شرایط نگران کننده است، بهشت زهرا نیایید

به گزارش تور یونان ارزان، شهر: مدیر عامل و عضو هیات مدیره سازمان بهشت زهرا(س) به مردم توصیه کرد که تنها برای تدفین بستگان درجه یک به بهشت زهرا مراجعه نمایند. در صورت ادامه مراجعات غیر ضروری درهای بهشت زهرا بسته خواهد شد.

شرایط نگران کننده است، بهشت زهرا نیایید

سعید خال، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره سازمان بهشت زهرا(س) در مصاحبه با خبرنگار شهر درباره محدودیت های جدید در بهشت زهرا گفت: با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا درموج سوم و اعلام های رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر افزایش چشمگیر بیماری به لحاظ افزایش تعداد بیماران و فوتی ها، سازمان بهشت زهرا تمهیدات ویژه ای را در نظر گرفته است.

او از خانواده متوفیان درخواست کرد که صرفا جهت کار مهم تدفین و به تعداد محدود به بهشت زهرا مراجعه نمایند.

خال گفت: درهای بهشت زهرا صرفا بر روی خانواده های متوفی باز خواهد بود و تنها پذیرای بستگان درجه یک خواهد بود.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به حضور تعداد زیادی از مردم در روزهای تعطیل در بهشت زهرا بیان نمود: خواهش عاجزانه و استدعای من از مردم این است که در تعطیلات پیش رو (پنجشنبه، آدینه و شنبه) به هیچ وجه در بهشت زهرا تردد نداشته باشند. حتی حکم قضایی لازم را گرفته ایم و اگر احتیاج باشد درهای بهشت زهرا را مانند گذشته خواهیم بست.

او مجددا توصیه کرد که مردم تنها برای کار ضروری تدوین در بهشت زهرا حاضر شوند و این اقدام هم حتما با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام گردد چراکه اکنون شرایط بسیار نگران نماینده است و نظیر این شرایط را تا به امروز نداشته ایم.

خال با اشاره به اینکه در صورت همکاری مردم خدمات رسانی مختل نمی گردد، بیان نمود: در حال حاضر شیفت کاری بهشت زهرا دو برابر شده است و امکانات به مقدار دو برابر لازم برای انجام کار تدوین وجود دارد. این پیش بینی ها در سازمان بهشت زهرا صورت گرفته و از مردم می خواهیم که همکاری لازم را داشته باشند.

خبرنگار: سمیرا امیرچخماقی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1324

به "شرایط نگران کننده است، بهشت زهرا نیایید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط نگران کننده است، بهشت زهرا نیایید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید