ایجاد اشتغال مناسب برای زنان سرپرست خانوار

به گزارش تور یونان ارزان، تهران (پانا) - مشاور وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه دستاورهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازدید کرد.

ایجاد اشتغال مناسب برای زنان سرپرست خانوار

زهرا پناهی روا مشاور امور زنان وزارت آموزش و پرورش در این بازدید که با همراهی مشاور امور زنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرا شده است، ضمن بازدید از غرفه های این نمایشگاه از زحمات مسئولین اجرایی تشکر و مطرح کرد که نقش زنان در برپایی این نمایشگاه قابل توجه بوده و این بازدید می تواند زمینه همکاری های مطلوبی را در حوزه های مختلف بین دو وزارتخانه آموزش و پرورش و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آینده رقم بزند.

پناهی روا دغدغه ایجاد اشتغال مناسب برای زنان به ویژه زنان سرپرست خانوار و بعلاوه حمایت ها در توسعه تولیدات، کسب و کارها، کارآفرینی و مهارت آموزی زنان را از برنامه های مهم این دولت دانست و تاکید نمود که دولت در این راستا تمام ظرفیت های دستگاه ها و بین دستگاهی را به کار بسته است.

وی اشاره نمود که دولت در کوشش است تا به وسیله ایجاد ساز و کارهای حمایتی مناسب و تسهیلات ویژه برای زنان سرپرست خانوار، بتواند تا بخش مهمی از معظلات و مسائل این بخش از جامعه را مرتفع کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2094

به "ایجاد اشتغال مناسب برای زنان سرپرست خانوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد اشتغال مناسب برای زنان سرپرست خانوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید