عکس هایشان را گرفتند اما می ترسند از قهرمانان معلول حمایت نمایند

به گزارش تور یونان ارزان، دارنده شش مدال پارالمپیک دو و میدانی معلولان با اشاره به عدم تحقق وعده مسوولان استان، گفت: پس از این که از بازی های آسیایی برگشتیم، دوستان در همان فرودگاه عکس هایشان را گرفتند و همه چیز تمام شد و دیگر مسئولی را ندیدیم.

عکس هایشان را گرفتند اما می ترسند از قهرمانان معلول حمایت نمایند

جواد حردانی در گفت وگو با تور یونان ارزان، با گله مندی و انتقاد از مسوولان استان بابت عدم تحقق وعده هایشان نسبت به ورزشکاران مدال آور معلول در بازی های پاراآسیایی جاکارتا، اظهارکرد: پس از این که از بازی های پاراآسیایی برگشتیم، دوستان در همان فرودگاه عکس هایشان را گرفتند و همه چیز تمام شد و دیگر مسئولی را ندیدیم و کسی سراغ ما را نگرفت.

کسی پاسخگو ورزشکاران معلول نیست وی با اشاره به نقد نشدن حواله های 5 میلیون تومانی که طی مراسم بدرقه در استانداری خوزستان به ورزشکاران معلول اعزامی به جاکارتا تحویل داده شد نیز گفت: در آن مراسم فقط به ما دروغ گفتند و وقتی با مسوولان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان تماس می گیریم، کسی پاسخگو نیست یا می گویند ما در جریان این موضوع نیستیم.

هنوز حواله 5 میلیون تومانی مراسم بدرقه بازی های جاکارتا نقد نشده است این دوومیدانی کار خوزستانی ادامه داد: مسوولان ما اگر توان مالی ندارند، چرا قول می دهند؟ همین وعده ها باعث بی انگیزگی ورزشکاران استان شده است. استان هایی مانند لرستان، کرمان و بوشهر مراسم اهدا پاداش ورزشکاران معلول و جانباز خود را برگزار کردند ولی ما چهار ماه است که از بازی های آسیایی جاکارتا برگشته ایم و هنوز حواله پنج میلیون تومانی مراسم بدرقه نقد نشده است و چه برسد به جوایزی که برای کسب مدال در نظر گرفته بودند.

می ترسند از ورزشکاران معلول حمایت نمایند وی در پاسخ به این سوال که آیا مسئولی پیگیر حل این مشکل بوده است؟ گفت: اکنون همه محافظه کار شده اند و می ترسند که از ورزشکاران معلول حمایت نمایند. حردانی مطرح نمود: هر هفته به ما می گویند، هفته آینده جوایز شما داده می گردد و بعد دیگر خبری نمی گردد. این رفتار واقعا بی انصافی است. 13 درصد کل مدال کاروان ایران در جاکارتا توسط ورزشکاران معلول خوزستانی به دست آمد و بعد به این صورت با ما رفتار می گردد. استان های دیگر همیشه حسرت می خوردند و دوست داشتند با تیم خوزستان باشند و اکنون ما باید حسرت آن ها را بخوریم که این قدر مورد حمایت مسوولان شان هستند.

وقتی توان ندارید، چه اصراری به برگزاری مراسم تجلیل دارید؟ وی اضافه نمود: مهرماه سال گذشته نیز مراسم تجلیل از مدال آوران استان برگزار گردید و بعد اسفندماه جوایزمان را دریافت کردیم. من می گویم اگر توان مالی ندارید چه اصراری به برگزاری مراسم تجلیل دارید؟ بگویید که توان مالی نداریم و این بهتر از وعده دادن است. مدال آور بازی های پارآسیایی جاکارتا، گفت: واقعا نمی دانم مسئولان ما پیش خود چه فکری می نمایند که این گونه با ما رفتار می نمایند. واقعا بی انگیزه شده ایم. من خدا را شکر مشکل مالی ندارم ولی برخی ورزشکاران واقعا به همین پنج میلیون تومان نیز نیاز دارند.

اگر ورزش معلولان را نمی خواهند، تعطیلش نمایند وی در سرانجام مطرح نمود: پیش از این که به بازی های جاکارتا اعزام شویم، نمایندگان مجلس و مدیران کل اداره ورزش و جوانان خیلی از استان ها با حضور در هتل ورزشکاران شان به آن ها انگیزه می دادند ولی از استان ما هیچ خبری نبود. حتی شهرداری استان های دیگر از ورزشکاران شان حمایت می نمایند ولی در این جا به این صورت نیست. اگر ورزش معلولان را نمی خواهند، آن را تعطیل نمایند تا ما هم فکری به حال خودمان کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 202

به "عکس هایشان را گرفتند اما می ترسند از قهرمانان معلول حمایت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس هایشان را گرفتند اما می ترسند از قهرمانان معلول حمایت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید