هوش مصنوعی

هوش مصنوعیمحبوب ترین رشته در میان دانشجویان چینی

گزارش های جدید حاکی از آن است کههوش مصنوعی، پرطرفدارترین رشته دانشگاهی در میان دانشجویان چینی است و این کشور کوشش دارد این رشته جدید را ارتقا دهد.

15 اردیبهشت 1400

خبرنگاران شروع به کار سومین رویداد سرمایه گذاری فناوری با حضور 21 کشور

تهران- خبرنگاران - معاون نوآوری پارک فناوری پردیس از حضور 40 سرمایه گذار داخلی و خارجی از 21 کشور در سومین رویداد سرمایه گذاری فناوری (TIM2021) اطلاع داد و گفت: 20 استارتاپ در این رویداد ایده های خود را معرفی می نمایند.

2 فروردین 1400

اقتصاد دیجیتال در بحران کرونا به داد اقتصاد سنتی رسید

معاون پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی گفت: با شیوع ویروس کرونا، سهم اقتصاد دیجیتال در کشور با بالا رفتن استفاده از فناوری های نوین، افزایش یافت.

18 خرداد 1399

مقابله کانادا با خودکشی با یاری هوش مصنوعی

کانادا برنامه ای را به طور آزمایشی به اجرا گذاشته تا افرادی که به دنبال خودکشی هستند را به وسیله شبکه های اجتماعی شناسایی نموده و به آنها یاری کند.

16 خرداد 1399

گوشی های خانواده گلکسی S20 معرفی شدند: سیستم دوربین کاملا جدید، 5G و صفحه نمایش 120 هرتز

مطابق انتظار، سامسونگ در مراسم امشب 11 فوریه خود، ابتدا گوشی تاشوی گلکسی زد فلیپ را به طور خلاصه رونمایی کرد و بعد تمام برنامه را به رونمایی از پرچم دارهای خانواده گلکسی اس 20 اختصاص دارد.

7 فروردین 1399

نگاهی به عملکرد پیروز ترین اقتصاد نفتی خاورمیانه

هنگامی که از اقتصادهای وابسته به نفت صحبت می گردد، اغلب کشورهای خاورمیانه که کاملا به درآمد صادرات نفت وابسته هستند، به ذهن می آیند؛ اما در میان آنها یک کشور وجود دارد که میخواهد روزی صادرات آخرین بشکه نفت خود را جشن بگیرد.

13 اسفند 1398

رباتی که آمار های گردشگری را چندین برابر می نماید، گشت و گذار جذاب و دیدنی در موزه ها با ربات گردشگر

دانشمندان رباتی ساخته اند که به گردشگران یاری می نمایند تا به سرعت منطقه مورد دلخواه خود را انتخاب و از گردش در مکان یا موزه لذت ببرند.

16 خرداد 1398