طراحی گرافیکی و چاپ

خبرنگاران صنعت قم قابلیت تحقق مطلوب راهبرد جهش تولید را دارد

قم - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: صنعت این استان به دلیل برخورداری از سرمایه های انسانی و فنی گسترده، قابلیت تحقق مطلوب راهبرد مهم جهش تولید را دارد.

10 خرداد 1399

راه اندازی سامانه نماگر کووید 19

سرپرست پایگاه استنادی علوم دنیا اسلام از راه اندازی سامانه نماگر کووید 19 در این پایگاه اطلاع داد و گفت: هدف از راه اندازی این سامانه، تسریع فرایند اطلاع رسانی در زمینه یافته های جدید علمی در خصوص این بیماری و یاری به پژوهشگران، سیاستگذاران حوزه سلامت...

27 اردیبهشت 1399

به زودی تبدیل به قطب سلول های بنیادی در منطقه می شویم

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس شاخه سلول های بنیادی انجمن ژنتیک ایران گفت: اگر فعالیت های حوزه سلول های بنیادی در منطقه با یک رویه منطقی ادامه پیدا کند، به زودی به قطب سلول های بنیادی در منطقه تبدیل خواهیم شد.

26 فروردین 1399

توقف شیوع بیماری با جلوگیری از بلوغ پشه ها

دانشمندان آمریکایی سعی دارند تا با جلوگیری از بلوغ پشه ها، از شیوع بیماری های گوناگون پیشگیری کنند.

27 اسفند 1398

تکذیب شایعات درباره طرح حذف قبوض کاغذی برق

شرکت توانیر در خصوص شایعات مطرح شده درباره طرح حذف قبوض کاغذی برق در فضای مجازی اظهار داشت که در این طرح صرفا قبوض کاغذی برق حذف شده و هیچ گونه تغییری در نحوه محاسبه قیمت برق رخ نداده است.

23 بهمن 1398

سفری هیجان انگیز به شهری باستانی در کوش آداسی؛ ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای زیبای جهان است که همه ساله خیل بی شمار گردشگران از چهار گوشه جهان برای بازدید از مناظر چشمگیر و طبیعت زیبای آن به این سرزمین سفر می نمایند. شهرستان کوش آداسی از کانون های مهم گردشگری ترکیه است و برگزاری تورهای آبی متنوع در بندر کوش...

19 بهمن 1398

کلایو جیمز نویسنده و شاعر استرالیایی درگذشت

کلایو جیمز مجری، شاعر و منتقد تلویزیون استرالیایی بعد از مدت ها مبارزه با بیماری در 80 سالگی از جهان رفت.

25 دی 1398

علم: ابهامات درباره آیین نامه جدید انتخاب دانشجوی نمونه پاسخ داده شد

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: معاونان دانشجویی چند دانشگاه سوالاتی را درباره آیین نامه جدید دانشجوی نمونه مطرح کردند که به این سوالات پاسخ داده شد.

7 دی 1398